PFSA: Prva godina | Opća diskusija...

Podforum studenata prve godine Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
Sanja
Posts: 707
Joined: 03 Oct 2009, 02:17

par pitanja ....

kupila sam ovu prijavnicu za ispit ...jel trebam samo izaci sa njom na ispit ili moram nesto ovjeriti na studen. ili ne moram ?

i da li neko zna kada nam pocinju predavanja :) ? :kava:
Alen89
Posts: 2136
Joined: 01 Jul 2009, 13:49

[quote="sanja"]
par pitanja ....

kupila sam ovu prijavnicu za ispit ...jel trebam samo izaci sa njom na ispit ili moram nesto ovjeriti na studen. ili ne moram ?

i da li neko zna kada nam pocinju predavanja :) ? :kava:
[/quote]
Popunis je, i zajedno sa indexom ides na ispit. Ne moras nista ovjeravat.
Minela Vatric
Posts: 40
Joined: 08 Jan 2010, 23:23

Ali prije par dana sam bila na faxu i ne radi nikako do daljnjeg tako su mi rekli neki likovi  :D, pa sad nez kad da kupim te prijavnice....

Da li je za komisijski ispit ista prijavnica kao i za redovne ispite i kad platimo komisijski ispit jel trebamo uplatnicu predat na studentsku i kupiti prijavnicu....nista ja ne kontam u vezi ovoga pa ak neko zna molim vas da napise.... :U
mersica
Posts: 50
Joined: 20 Oct 2009, 09:24

nije ista prijavnica za komisijski i za redovne...ne trebas nista na studensku sluzbu...uplatnicu i prijavu poneses na ispit  kad podjes i to je to...nista ne trebas na studensku sluzbu..jer kad polozis ispit onda prof. predaje uplatnicu i prijavu na studensku sluzbu...sretno
Minela Vatric
Posts: 40
Joined: 08 Jan 2010, 23:23

Aham HVALA PUNO.... :U
queen latifah
Posts: 9
Joined: 19 Aug 2010, 11:44

[quote="kaubojka"]
Ja licno mislim da i oni studenti koji polazu neki ispit komisijski polazu na redovnom vec objavljenom septembarskom roku,jer da nije tako do sad bi vec stavili neko obavjestenje.
Ja polazem samo rim komisijski,pa sam poslala asistentici Ireni mail i pitala sam je da li se komisijski ispit iz rima takodjer polaze 2.09.2010 pismeno,ako dobijem odg javim.

Al mislim da se komisijski polazu pisemo na redovnim rokovima, s tim da samo treba na neki ziro racun uplatit 60km ako se ne varam,jer ne vidim drugi razlog zasto se do sada nije jos nista pojavilo na oglasnoj ploci vezano za komisijske ispite.I da,mislim da se komisijski usmeno polaze samo ako student to izricito zahtjeva.No,to je samo moje misljenje,ne kazem da je ispravno,samo pokusavam da budem objektivna  (H)
[/quote]


je li ti odgovorila?  :nervoza:
kaubojka
Posts: 469
Joined: 22 Oct 2009, 16:25

[quote="queen latifah"]
je li ti odgovorila?  :nervoza:
[/quote]


Ne,nije mi odgovorila.Ona ocigledno ili ne otvara mail nikad,ili ne odgovara na njeg  :S

Edit (Da ne bude previse citata ) --> Amcho
Last edited by kaubojka on 19 Aug 2010, 14:11, edited 1 time in total.
mawa_frckawa
Posts: 29
Joined: 26 Oct 2009, 17:50

Jeli neko zna koliko ispita mozemo prenijeti u drugu godinu mi koji smo upisani na fakultet 2009/2010..???
Amcho
Posts: 4378
Joined: 12 Nov 2009, 18:39

Po zakonu i onom sto nam je receno trenutno mozemo prenijeti samo 1-jedan ispit

To je zvanicno i tacno trenutno, sve ostalo je rekla-kazala i obicne spekulacije ;)
Minela Vatric
Posts: 40
Joined: 08 Jan 2010, 23:23

Utorak, 10 Kolovoz 2010 21:29

Nakon brojnih špekulacija u vezi prenosa ispita za studente Prve godine, koji su upisani po novom sistemu 2009 godine, objavljujemo da USP sa dekanom nije još uvijek imao kontakte po tom pitanju, te da će konačna odluka po tom pitanju biti objavljena na sajtu, te apelujemo na studente da ISKLJUČIVO na ovom sajtu traže tačne informacije, te da zanemare brojne špekulacije i neprovjerene informacije koje se pojavljuju. Sve odluke će biti blagovremeno objavljene i proslijeđene studentima.



Isto važi i za studente upisane po starom sistemu (do 2009 godine). :D
Post Reply

Return to “I godina”