PFSA: Druga godina | Opća diskusija...

Podforum studenata druge godine Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
mirka
Posts: 24
Joined: 25 May 2010, 15:20

pitam se da li je mogucer da niko nece da kaze kolegici emi1103 koja se sama ponudila da posalje dobru skriptu iz gradjanskog kako da je posalje da bi se stavila u skriptarnicu mislim stvarno ste zaista ste :D,ja da znam rado bih joj odgovorila i pomogla i sebi i drugima ali eto ima nas cini se svakakvih ;( :c053: :f010: pozdravcic
Lisaa
Posts: 5702
Joined: 28 Dec 2009, 10:56

[quote="mirka"]
pitam se da li je mogucer da niko nece da kaze kolegici emi1103 koja se sama ponudila da posalje dobru skriptu iz gradjanskog kako da je posalje da bi se stavila u skriptarnicu mislim stvarno ste zaista ste :D,ja da znam rado bih joj odgovorila i pomogla i sebi i drugima ali eto ima nas cini se svakakvih ;( :c053: :f010: pozdravcic
[/quote]

Ja sam vec poslala isti taj dan toj kolegici PP da me doda na Msn pa da ja to posaljem adminu (lakse je) ali ne javlja mi se ..  :S
master
Posts: 4
Joined: 26 Sep 2009, 17:12

  Kolegica Ema, ukoliko zeli da podjeli tu skriptu sa drugima onda treba da posalje istu na sljedeći e-mail: info@epravo.ba

U poruci neka napise  i sljedeće podatke koji će pomoći da se  taj materijal postavi u odgovarajuću kategoriju u skriptarnici:
1. Pravni fakultet (Npr. Sarajevo, Tuzla itd.)
2. Godina studija (Npr.  II godina itd.)
3. Naziv predmeta (Npr.  Građansko, itd.)
4. Opis materijala, tj. da li je u pitanju skripta, ili nešto drugo.
mija
Posts: 85
Joined: 08 Oct 2009, 12:07

zna li iko sta ce biti sa smjenama za treću godinu studija, prva druga, druga prva ? :)
Dama Pikova
Posts: 965
Joined: 22 Feb 2009, 00:19

@mirka,

upravo ovo što je kolega master rekao, postoji vrlo jednostavna procedura slanja skripti, a to je na naš mejl uz navođenje gore spomenutih informacija. Nema nikakve potrebe da se skripte razmjenjuju msn-om i šalju pojedinačnom adminu. Jer sve troje nas administratora čitamo mejlove koji stignu na info@epravo.ba i čim vidimo skriptu i uhvatimo vremena i postavimo je u skriptarnicu. Nema potrebe komplikovati jednu vrlo jednostavnu radnju.
Datu skriptu sam dobila i postavit ću je tokom današnjeg/sutrašnjeg dana kad uhvatim vremena za to.
mirka
Posts: 24
Joined: 25 May 2010, 15:20

hvala puno i jedva cekam tu skriptu :bravo: :D :f035: :d055:
codecivil
Posts: 636
Joined: 23 Sep 2009, 12:35

pozzz kolege novi sam kolacic pa me interesuje vezano za 3 semestar iz cega je koji premet najbolje uciti pozz ;)
Lisaa
Posts: 5702
Joined: 28 Dec 2009, 10:56

Polako kolega  :d055: sacekaj da pocnu bar predvavanja ima skoro dva mjeseca do toga :D sada malo procitaj skripte koje se nalaze u skrpitarnici malo prelistaj kada te tako zanima a za ostalo cemo vidjeti kada dodje vrijeme za to  :haha:
gandza
Posts: 114
Joined: 24 Jun 2010, 21:35

zdravo jedno pitanje, molim vas, da ne vrtim prethodna. kako prijaviti komisijski ispit?? i koliko dana prije ispita? unaprijed vam hvala
Post Reply

Return to “II godina”