PFSA: Druga godina | Opća diskusija...

Podforum studenata druge godine Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
Nejra
Posts: 43
Joined: 23 Jul 2009, 00:00

Zna li iko od kolega pouzdano reci koliko se predmeta moze prenijeti u 3 godinu ? Neko kaze 1, neko 2 :S .. Prosle godine su mogla 2, pa se nadam da cemo i ove moci :D i da li se mogu prenijeti dva povezana predmeta, npr. ustavno 1 i 2 ?? Hvala  :mrgreen:
Alen89
Posts: 2136
Joined: 01 Jul 2009, 13:49

[quote="Nejra"]
Zna li iko od kolega pouzdano reci koliko se predmeta moze prenijeti u 3 godinu ? Neko kaze 1, neko 2 :S .. Prosle godine su mogla 2, pa se nadam da cemo i ove moci :D i da li se mogu prenijeti dva povezana predmeta, npr. ustavno 1 i 2 ?? Hvala  :mrgreen:
[/quote]
Jos se nista ne zna, sve je to rekla kazala. Po zakonu moze se prenjeti jedan predmet (tj. 6 onih bodova). Eh, sve cemo vidjeti na kraju. Ako nam dozvole da prenesemo dva ispita, naravno da mozes prenjeti ustavno I i ustavno II. Ja ti toplo preporucujem, da polozis barem ustavno I. Jer kasnije ce biti "belaja".
Nejra
Posts: 43
Joined: 23 Jul 2009, 00:00

[quote="alenko_sa"]
[quote="Nejra"]
Zna li iko od kolega pouzdano reci koliko se predmeta moze prenijeti u 3 godinu ? Neko kaze 1, neko 2 :S .. Prosle godine su mogla 2, pa se nadam da cemo i ove moci :D i da li se mogu prenijeti dva povezana predmeta, npr. ustavno 1 i 2 ?? Hvala  :mrgreen:
[/quote]
Jos se nista ne zna, sve je to rekla kazala. Po zakonu moze se prenjeti jedan predmet (tj. 6 onih bodova). Eh, sve cemo vidjeti na kraju. Ako nam dozvole da prenesemo dva ispita, naravno da mozes prenjeti ustavno I i ustavno II. Ja ti toplo preporucujem, da polozis barem ustavno I. Jer kasnije ce biti "belaja".
[/quote]
E hvala puno :D Nadam se da cu poloziti u septembru ustavno I :))
MarcusTulliusCicero
Posts: 3963
Joined: 20 Feb 2009, 00:49
Contact:

Nemojte citirati post koji se nalazi odmah iznad vašeg. Bezveze se grana.
malena
Posts: 79
Joined: 29 Jun 2009, 15:45

Termini ispita za septembar su izašli.
Minkica
Posts: 135
Joined: 27 Apr 2010, 13:29

Kolegice možeš li nam onda postaviti na forum termine?
malena
Posts: 79
Joined: 29 Jun 2009, 15:45

Vrlo rado bih,ali nemam usb kabla da prebacim na komp. i postavim slike.Nadam se da će to uspjeti neko drugi odraditi.
Alen89
Posts: 2136
Joined: 01 Jul 2009, 13:49

@malena

Mozes li samo napisat, da li je stvarno prvi rok usmeni ili pismeni ????
malena
Posts: 79
Joined: 29 Jun 2009, 15:45

Koliko vidim na ovome što sam uslikala prvi termin je 07.09.'10. u 10 sati u sali druge godine.To znači pismeno.
Nissy
Posts: 264
Joined: 31 Oct 2009, 19:58

Je li ima kod nekoga upisana ocjena iz roditeljskog na isss-u a da je položio na predroku tj. preko parcijala,  ima li  uopšte roditeljskog (kada uđeš u rubriku nepoloženi i prijavljeni ispiti)??? Kod mene je do neki dan bilo ali nije bila ocjena a sada ga uopšte nema kao da ga nikad nisam ni prijavila ?!? :@
Post Reply

Return to “II godina”