PFTZ: I godina | Opća diskusija

Za naše brucošice i brucoše. Vama je pomoć najpotrebnija...
otpravnik
Posts: 403
Joined: 16 Sep 2009, 23:19

[quote="a_rmin_"]
ima li ko kakvu informaciju o socijalnom roku za drugi semestar, ja nesto nacuo kao da bi mozda trebao poceti sad 21-og
[/quote]

Bit ce ili krajem ovog ili pocetkom slijedeceg mjeseca....  :mig:
Cim saznam tacan datum javit cu!
a_rmin_
Posts: 44
Joined: 02 Feb 2010, 15:06

jaco prosao je jedan redovni rok  i  prvi  popravni pocinje krajem augusta, a ovaj za koji sam ja pitao otpravnik kaze da je krajem jula ili pocetkom augusta, tako da je taj rok samim tim socijalni jer ga nema u rasporedu glavnih i popravnih ispita,, ;) ;) ;) ;) ;)



otpravnik hvala na informaciji :) :)
jaca_989
Posts: 121
Joined: 22 Sep 2009, 23:00

[quote="a_rmin_"]
jaco prosao je jedan redovni rok  i  prvi  popravni pocinje krajem augusta, a ovaj za koji sam ja pitao otpravnik kaze da je krajem jula ili pocetkom augusta, tako da je taj rok samim tim socijalni jer ga nema u rasporedu glavnih i popravnih ispita,, ;) ;) ;) ;) ;)



otpravnik hvala na informaciji :) :)
[/quote]

A pa nisam znala za tu informaciju ;)ja sam mislila da ti pitas sa one rokove koji budu poslije redovnih,znam da je prosloj generaciji 1.socijalni rok bio krajem septembra :)
super onda :)

hvala
Bellatrix
Posts: 431
Joined: 06 Jul 2009, 21:21

Nemojte me pogresno shvatiti ja navijam da bude taj rok ali ne znam koliko je to moguce jer uskoro pocinje kolektivni godisnji i fakulteti nece raditi jedan duzi period..... :)))) Ali ako neko nesto sazna neka javi..... :)
otpravnik
Posts: 403
Joined: 16 Sep 2009, 23:19

Kolega vjerovatno misli na dodatni rok- isti onaj koji je bio za prvi semestar na drugoj godini......
pravoo
Posts: 20
Joined: 20 Mar 2010, 16:24

Kako je moguce da ce biti socijalni rok u julu ili augustu kada socijalni rokovi budu u oktobru? I odakle uopste takva informacija kada nema bas nista na oglasnoj ploci  :|
otpravnik
Posts: 403
Joined: 16 Sep 2009, 23:19

Da citas bilo bi ti jasno- da nije socijalni, nego dodatni rok.....  Samo, najmanje je bitno kako se taj rok zove.....
Bitno je da bude.....
Ako nesto nije postavljeno na oglasnu plocu- ne znaci da nema,....
Vama je ocigledno bolje ne pisati nista, nego fino cekajte, pa kada postave- imat cete info. provjerenu....
pravoo
Posts: 20
Joined: 20 Mar 2010, 16:24

[quote="otpravnik"]
[quote="a_rmin_"]
ima li ko kakvu informaciju o socijalnom roku za drugi semestar, ja nesto nacuo kao da bi mozda trebao poceti sad 21-og
[/quote]

Bit ce ili krajem ovog ili pocetkom slijedeceg mjeseca....  :mig:
Cim saznam tacan datum javit cu!
[/quote]

Evo procitao pa mi jasno da se spominje socijalni a naravno da je bitno da ga bude pa kako god da se zvao. Hvala
propalipravnik
Posts: 21
Joined: 06 Jul 2010, 14:14

bila sam na studentskoj i rekli su mi da im pocinje godisnji i da traje sve do 23. augusta tako da ne znam kad planiraju uklopiti taj rok  :S
pravnik
Posts: 32
Joined: 16 Aug 2009, 00:33

pitanje za one koji znaju....obnavljam prvu godinu imam prosjek oko 8,5
e sad me zanima  koliko sad bi ja trebao placati upis na drugu god... posto znam da je prosle godine izasao onaj zakon da svi koji imaju prosjek preko 8 placaju samo 100 po semestru...dali je ostalo tako ili ....  :zamisljen:  :D
Post Reply

Return to “Prva godina”