PFSA: Sociologija sa sociologijom prava (Novi naziv: Sociologija)

Podforum studenata prve godine Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
barak
Posts: 145
Joined: 11 Nov 2009, 20:11

Položio sam prvu parcijalu ali sam ispuco sve rokove sada sa julom.

kada budem izlazio komisijski da li mogu samo drugu izac ili moram integralno???
kaubojka
Posts: 469
Joined: 22 Oct 2009, 16:25

[quote="barak"]
Položio sam prvu parcijalu ali sam ispuco sve rokove sada sa julom.

kada budem izlazio komisijski da li mogu samo drugu izac ili moram integralno???
[/quote]

U septembru se ponistavaju polozene prve parcijale,to znaci da moras polagat integralno,nazalost
Mimi
Posts: 148
Joined: 21 Aug 2009, 23:08

[quote="kaubojka"]
[quote="barak"]
Položio sam prvu parcijalu ali sam ispuco sve rokove sada sa julom.

kada budem izlazio komisijski da li mogu samo drugu izac ili moram integralno???
[/quote]

U septembru se ponistavaju polozene prve parcijale,to znaci da moras polagat integralno,nazalost
[/quote]


A sta ako nismo ispucali 3 puta... ako nam je ovo bio 2 put sada,a u septembru 3.... moramo li i tad integralno ???????
Amcho
Posts: 4378
Joined: 12 Nov 2009, 18:39

@Mimi

Svima se ponistavaju parcijale bez obzira na broj izlazaka na ispit;)
disaa
Posts: 14
Joined: 06 Apr 2010, 20:18

da li neko zna u koliko je upis ocjene iz sociologije? vidim da je napisano u 13:00.  vazi li to za sve i one koji su polagali integralno i parcijalno??
Minela Vatric
Posts: 40
Joined: 08 Jan 2010, 23:23

Helpppppppp.....Radila sam drugu parcijelu i imala sam 26 bodova, a za prolaz treba 30,a buduci da ima jos nekoliko studenata sa ovim brojem bodova dal ce nam dat te bodove, sta mislite, i dal neko zna sta znace one  crtice(ako je neko vidio rezultate), ima par studenata pise ima br indexa, broj bodova prve parcijale, pa druge i onda 5 pa neke crtice (npr.61740 26 26 5---)
Judge Man
Posts: 415
Joined: 19 Oct 2009, 21:08

[quote="Amcho"]
@Mimi

Svima se ponistavaju parcijale bez obzira na broj izlazaka na ispit;)
[/quote]

WTF Amcho, pa jel to slucaj i sa Rimom, rece mi ti da polazem samo II Parcijalu. De nemoj me prepadati, drzim pistolj u ruci xD.
kaubojka
Posts: 469
Joined: 22 Oct 2009, 16:25

[quote="Judge Man"]
[quote="Amcho"]
@Mimi

Svima se ponistavaju parcijale bez obzira na broj izlazaka na ispit;)
[/quote]

WTF Amcho, pa jel to slucaj i sa Rimom, rece mi ti da polazem samo II Parcijalu. De nemoj me prepadati, drzim pistolj u ruci xD.
[/quote]



Baci pistolj slobodno :) U navedenom slucaju dragi Rim je izuzetak,sto znaci da se polozena parcijala iz Rima ne ponistava  ;)
Amcho
Posts: 4378
Joined: 12 Nov 2009, 18:39

[quote="Judge Man"]
[quote="Amcho"]
@Mimi

Svima se ponistavaju parcijale bez obzira na broj izlazaka na ispit;)
[/quote]

WTF Amcho, pa jel to slucaj i sa Rimom, rece mi ti da polazem samo II Parcijalu. De nemoj me prepadati, drzim pistolj u ruci xD.
[/quote]

Kao sto je Kaubojka rekla ovo ne vrijedi za Rim,kako fino rece ass. polozena parcijala vrijedi citav zivot :mrgreen:
kaubojka
Posts: 469
Joined: 22 Oct 2009, 16:25

[quote="Amcho"]
[quote="Judge Man"]
[quote="Amcho"]
@Mimi

Svima se ponistavaju parcijale bez obzira na broj izlazaka na ispit;)
[/quote]

WTF Amcho, pa jel to slucaj i sa Rimom, rece mi ti da polazem samo II Parcijalu. De nemoj me prepadati, drzim pistolj u ruci xD.
[/quote]

Kao sto je Kaubojka rekla ovo ne vrijedi za Rim,kako fino rece ass. polozena parcijala vrijedi citav zivot :mrgreen:
[/quote]


Moze se ostavit nekom u nasljedstvo :f010:
Post Reply

Return to “I godina”