PFSA: Autorsko pravo i pravo industrijskog vlasništva

Podforum za studente koji studiraju po starom nastavnom planu i programu.
Rimljanka
Posts: 15
Joined: 23 Mar 2010, 16:22

Rezultati su bili danas,ali ja ih nazalost nemam. Samo znam da je upis ocjena 6.7. u 18h
black sabbath
Posts: 27
Joined: 20 Mar 2010, 00:30

Ok,hvala u svakom slucaju...
bosari
Posts: 85
Joined: 09 Apr 2010, 17:18

Ispit se polaze kod prog. Nevenka Misite sada je samo on na ispitu, pismeno je, 8 pitanja svako pitanje nosi 4 poena na prvoj stranici 4 pitanja po 4 poena tako isto i na drugoj, za prolaza moras imati 8 poena na prvoj str. i 8 na drugoj da bi dobio 6, pitanja nisu teska, vise su esejski da se pise ukratko, moze i svojim rijecima, mora se uciti iz knjige, jer pitanja koja su kruzila po fax_u vise ne vrijede, ne moze se po njima poloziti, knjiga je Autorsko pravo i pravo in. svojine autora Slobodana M. Markovića, sretno
black sabbath
Posts: 27
Joined: 20 Mar 2010, 00:30

Zna li se bar koliko je ljudi polozilo na ovom terminu?
tvitu
Posts: 42
Joined: 11 Aug 2009, 20:42

ajmo Tuzla, pitanja sa ispita sa prvog roka!!!

unaprijed hvala  :f035:
poker
Posts: 73
Joined: 09 Sep 2009, 00:26

Zna li neko kada ce biti rezultati iz Autorskog???
mecoberbo
Posts: 87
Joined: 11 Aug 2009, 18:03

Posto na temi osnovi prava int vlasnistva niko ne post-a ja cu ovdje stavit pitanja danasnja iz prve grupe valjda nekog interesuje vjerovatno su neka i identicna kao i na autorskom : 1. kako pravo intelektualne svojine ogranicava slobodnu konkurenciju
                          2. dva koncepta koautorskog djela i predstaviti koncepte
                          3. zaokruziti kada nastaje koautorska zajednica
                          4. tradicionalna podjela imovinskopravnih ovlastenja autora i predstaviti
                          5. definisati pojmove patenta, patentne prijave i pronalaska
                          6. sta ne stiti mali patent u nacionalnim zakonima
                          7. tuzbeni zahtjevi kod nelojalne konkurencije

Mislim da je to sve, MOLIM vas ako iko ima informacije kad ce bit rezultati autorskog/osnova pr int vlasnistva neka post-a odmah. Hvala
Cibra
Posts: 4
Joined: 16 Mar 2010, 22:07

Izašli su rezultati jutros, meni jaranica maloprije javila:). Upis je u ponedjeljak u u 13. 00h:)
Last edited by Cibra on 16 Sep 2010, 11:18, edited 1 time in total.
DISIDENT
Posts: 5
Joined: 09 Apr 2010, 21:17

[quote="Cibra"]
Izašli su rezultati jutros, meni jaranica maloprije javila:). Upis je u ponedjeljak u u 13. 00h:)
[/quote]

Jesu li rezultati za stari sistem ili bolonju izasli, jer kod mene je kolega gledao danas ok 12 sati na kabinetu profesora i za stari sistem nije bilo rezultata ?!
poker
Posts: 73
Joined: 09 Sep 2009, 00:26

Mislim da su samo izasli za bolonjce..
Ja sam također provjeravala na kabinetu i bili su samo njihovi rezultati..
Post Reply

Return to “Stari nastavni plan i program”