PFTZ: Komparativni uvod u sistem građanskog prava

Za naše brucošice i brucoše. Vama je pomoć najpotrebnija...
Arhim
Posts: 188
Joined: 26 Dec 2009, 20:48

[quote="a_rmin_"]
[quote="Arhim"]
Jel pouzdano uciti iz ove skripte od 154 str. i sta josh treba ako jeste,gdje se moze uzeti?
[/quote]
a brate kakvih 154 stranice ja imam skripticu od nekih 25 stranica
[/quote]

ok to..knjiga koju je navodno profesor pravio,zapravo vishe lici na skriptu ima nekih 154 str. i ona je samo za 1 dio,ne znam gdje mogu naci tu skriptu ili knjigu za drugi kolokvij.
nije mi pouzdano bash uciti iz one od 25 str, bude mozda par pitanja.Racunaj ti da valja sad uraditi ma skoro sve za prolaza.Tako je kod njih na ovim rokovima.Taktika ciscenja studenata :kava:
Anonimac
Posts: 68
Joined: 23 Jan 2010, 13:13

ee kolege,znal ko jel ispit sigurno u petak 2.7?posto sam nesto nacuo kao da je odgodila za 9.7. imal ko kakvih pouzdanih infomracija?
pravoo
Posts: 20
Joined: 20 Mar 2010, 16:24

pa kako ce odgodit za 9-ti kad tad ima zavrsni iz demokracije :S joj u nas na ovom faxu nikakvog reda nikad nije ni bilo
Anonimac
Posts: 68
Joined: 23 Jan 2010, 13:13

Kolege imal li ko da je bio na fax-u,jel asistentica izbacila kad je tacno ispit???posto nisam u Tuzli pa bilo bi dobro da sto prije znam kad je ispit. :S
a_rmin_
Posts: 44
Joined: 02 Feb 2010, 15:06

ispit NIJE ODGOĐEN, rekla asistentica
Anonimac
Posts: 68
Joined: 23 Jan 2010, 13:13

fakultet organiz0van drama,nisu sposobni izbacit termin ispita prije na 5 dana mora se cekat sve dan prije....:cenzura:
baby_blue
Posts: 7
Joined: 28 Feb 2010, 13:22

ej jel zna netko kad je tacno popravni,kazu da je u petak,al sve kao neprovjereno,i u koliko sati,btw,nigdje nema rokova za ove popravne,ccccc..jos kad bi za nacionalnu saznala :(:S
Bellatrix
Posts: 431
Joined: 06 Jul 2009, 21:21

Ovi sada ispiti sto se odrzavaju nisu popravni ispiti, nego zavrsni ispiti. Zavrsni ispit iz nacionalne je odrzan 19-tog.
simby
Posts: 12
Joined: 06 May 2010, 22:35

[quote="baby_blue"]
ej jel zna netko kad je tacno popravni,kazu da je u petak,al sve kao neprovjereno,i u koliko sati,btw,nigdje nema rokova za ove popravne,ccccc..jos kad bi za nacionalnu saznala :(:S
[/quote]popravni iz kusgp je definitivno sad u petak tacno u 9,.sretno svima,.PS;sto se tice nacionalne,saznam pa javim
Bellatrix
Posts: 431
Joined: 06 Jul 2009, 21:21

Opet ispravka, ovo u petak nije popravni nego zavrsni ispit. Onaj ispit tj drugi kolokvij je bio predrok za one koji zele izaci na njega. A ovaj sada rok je zavrsni ispit.
Post Reply

Return to “Prva godina”