PFSA: Pravna logika sa metodologijom prava (Novi naziv: Sociologija prava)

Podforum studenata prve godine Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
No Name
Posts: 126
Joined: 18 Oct 2009, 14:56

Ne znam kolega iz kojih ste predavanja ucili ali u ovim sto ja imam imaju sve lekcije koje profesor pita. To nisu ova predavanja sa bh-pravnici. Posto je meni ostala metodologija za septembar mozda cu prekucati ova predavanja sto ja imam pa cu postaviti u skriptarnicu...
vecaveca
Posts: 694
Joined: 29 Sep 2009, 16:53

pa reci mi onda ima li ove lekcije ?? :))) to kada bi uraido bilo bi extra :D
No Name
Posts: 126
Joined: 18 Oct 2009, 14:56

Ima kolega i ta lekcija. A trebao bi do septembra uraditi to.U svakom slucaju obavjestit cu vas kad zavrsim al ne ocekujte ubrzo jer hocu malo da odmorim od fakulteta :)
a3pa
Posts: 299
Joined: 12 Oct 2009, 13:58

kad je upis ocjena za ove sto su radili 25.
dinnooo
Posts: 143
Joined: 11 Oct 2009, 21:43

Rekla je asistentica drugog da je upis, nije precizirala u koliko sati. Kad' bi ovi rezultati trebali izlaziti na isss za integralce?
Da li je rekla ass.?  :D
KataRinaaa
Posts: 27
Joined: 28 Dec 2009, 20:03

Nama je ass. na ispitu rekla da rezultate ocekujemo 1.7. i do tada ce biti na isss-u. A upis je 2. samo sto vrijeme nije precizirano. U svakom slucaju, bit cemo obavjesteni :)
arijen
Posts: 514
Joined: 29 Nov 2009, 22:41

[quote="No Name"]
Ne znam kolega iz kojih ste predavanja ucili ali u ovim sto ja imam imaju sve lekcije koje profesor pita. To nisu ova predavanja sa bh-pravnici. Posto je meni ostala metodologija za septembar mozda cu prekucati ova predavanja sto ja imam pa cu postaviti u skriptarnicu...
[/quote]

Joj ako ti nije mrsko to bi bilo super :biggrinlove: imas cokoladu od mene za to,hehe..i ja imam neka predavanja ali pola ne mogu da procitam, pola lekcija nema, pa tako da bi mi to,a i drugima vjerujem, super doslo..nema zurbe dugo do septembra :D
No Name
Posts: 126
Joined: 18 Oct 2009, 14:56

Potrudit cu se da uradim :) Bit ce to sigurno zavrseno bar 15-ak dana prije ispita!
Solar
Posts: 291
Joined: 06 Dec 2009, 23:05

Kad je rekla asistentica da ce rezultati ?  :f035:
KataRinaaa
Posts: 27
Joined: 28 Dec 2009, 20:03

[quote="Solar"]
Kad je rekla asistentica da ce rezultati ?  :f035:
[/quote]

Na ispitu je receno da bi trebali biti objavljeni 2 jula, a dan prije na isssu :) O upisu ce naknadno obavjestit !
Post Reply

Return to “I godina”