PFTZ: Obligaciono pravo

Još malo pa diploma...
konj na livadi
Posts: 39
Joined: 27 Jan 2010, 19:02

stvarno ne znam sta hoce vise ta asistentica krajnje je vrijeme da se poduzme nesto :@
Ena Piragic
Posts: 324
Joined: 12 May 2010, 00:23

Na OP I je dala skoro identican zadatak iz praktikuma, na OP II identican zadatak iz knjige.
Mozda je ipak do studenata a ne do testa i ass, jer je u aprilu mnogo tezi ispit bio i mnogo manje ljudi je prolazilo.
Bolje da se zalimo za MJP.
Dino
Posts: 268
Joined: 23 Sep 2009, 17:54

Kolegice dobro ste vidjeli za rezlultat iz obl.  :mrgreen:

I u februaru je bio zadatak iz prektikuma prodaja garaze koliko se sjecam....
A sada je bio iz knjige zadatak ugovor o posluzi i to isti zadatak potpuno samo sto je asistentica ubacila jos i to samo ko ce odgovarati ako stvar propadne u slucaju vise sile (poplave) ko snosi odgovornost za tako nastalu stetu...tako nekako :mrgreen:
EdinTZ
Posts: 84
Joined: 29 Aug 2009, 09:03

Narode jel ima usmeni iz ovog cuda ili je upis?
Dino
Posts: 268
Joined: 23 Sep 2009, 17:54

Nema usmeni,nije bio ni u januaru  :mrgreen:
konj na livadi
Posts: 39
Joined: 27 Jan 2010, 19:02

[quote="Ena Piragic"]
Na OP I je dala skoro identican zadatak iz praktikuma, na OP II identican zadatak iz knjige.
Mozda je ipak do studenata a ne do testa i ass, jer je u aprilu mnogo tezi ispit bio i mnogo manje ljudi je prolazilo.
Bolje da se zalimo za MJP.
[/quote]mozda nismo svi napredni studenti kao vi kolegice,ja izlazim u ovoj godini 5 put na obligacije 1,ni jedan rok nisam promasio pa opet ne ide naravno uz ucenje ima studenata koji i kad nauce ne poloze ispit samo da se zna!
Ena Piragic
Posts: 324
Joined: 12 May 2010, 00:23

Mozda kolega!
Moja namjera nije da neke studente ucinim naprednim a neke ne, samo da kazem da je ispit iz OP jedino u aprilu bio manje korektan, a na ostalim rokovima nisam primjetila da je ass imala namjeru sto vise da obori!
tratincica
Posts: 54
Joined: 05 Nov 2009, 23:21

ima li neko da izlazi na obligacije sutra???jel u 17 h ispit???? :kava:
JohnDoe
Posts: 135
Joined: 01 Jul 2009, 16:53

[quote="tratincica"]
ima li neko da izlazi na obligacije sutra???jel u 17 h ispit???? :kava:
[/quote]

ja :D i ev strebam trenutno :D heheh al ovaj puzt iz knjige zato sto sam prosli put okino iz skripte :D
tratincica
Posts: 54
Joined: 05 Nov 2009, 23:21

hehe...pa u koliko je?ja mislim da je u 17 al vise ni sebi ne vjerujem...
Post Reply

Return to “Treća godina”