PFSA: Pravna logika sa metodologijom prava (Novi naziv: Sociologija prava)

Podforum studenata prve godine Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
zelenooka
Posts: 141
Joined: 27 Jul 2009, 15:40

[quote="ajla005"]
Sociologija prof.dr. Fuad Saltaga  31-42 str. Metodi u sociologiji  to je to samo ne znam zasto treba i to uciti ? jel to kolegice potvrđena informacija ?
[/quote]
Na zadnjem satu predavanja je rekao da treba i to naučiti. Nije nas bilo puno tako da sam fino zapamtila i čula.
ajla005
Posts: 63
Joined: 24 Oct 2009, 11:54

uhhh jos nekoliko sati...mene vec hvata nekakva trema :nervoza:...zanima me kako se ulazi u kabinet...jel ass. pokupi indekse i onda proziva ili ??  :h055:
vecaveca
Posts: 694
Joined: 29 Sep 2009, 16:53

[quote="ajla005"]
uhhh jos nekoliko sati...mene vec hvata nekakva trema :nervoza:...zanima me kako se ulazi u kabinet...jel ass. pokupi indekse i onda proziva ili ??  :h055:
[/quote]

hahaha koja si ti legneda opusteno je..Predas indeks i pravo ulazis ne traje 2-3 min
ajla005
Posts: 63
Joined: 24 Oct 2009, 11:54

zna li iko jel prof. Saltaga na usmenom pitao rekonstukcije Aristotelove i Ciceonove topike...da ne ucim bez veze predosadno je  :lol:
Judge Man
Posts: 415
Joined: 19 Oct 2009, 21:08

Oj jbte pascu ko kruska :r, svaki put kad udjem u ovu temu vidim neko novo pitanje iz Metodologije xD..ja znam mozda desetak i to je to xD
ajla005
Posts: 63
Joined: 24 Oct 2009, 11:54

ma to ja onako pitam posto niko nije spominjao to da postavlja ova pitanja da ne ucim ak vec ne pita ... :mrgreen:
Judge Man
Posts: 415
Joined: 19 Oct 2009, 21:08

Pa et ja sam gore napisao sta su mi rekli da najcesce pita..al ipak to je najcesce, mozda me bas potrefi nesto sto nije do sad pitao, a ja nikad cuo za to :r
Lisaa
Posts: 5702
Joined: 28 Dec 2009, 10:56

Kolege drage polako..opustite se malo..sto se pismenog tice ona ass je fina ne vjerujem da ce davati wow wow pitanja...a sto se usmenog tice polako isto, ni tu nije tako strog kako sam cula..nego lijepo spremite, ponovite to veceras i sutra lagano duboko udahnite, naucili ste ne idete tek onako, briga ne moze pomoc samo gore napravit znam po sebi xD i zelim od srca svima svu srecu sutra da svi to polozite i na upis uskoro  :)  :d055:
KataRinaaa
Posts: 27
Joined: 28 Dec 2009, 20:03

Da li se igdje moze naci rijesen test iz metodologije (I parcijala) sto je postavljen u skriptarnici, ili neko zna odgovore na to ? hvala unaprijed ;)
No Name
Posts: 126
Joined: 18 Oct 2009, 14:56

[quote="Judge Man"]
Oj jbte pascu ko kruska :r, svaki put kad udjem u ovu temu vidim neko novo pitanje iz Metodologije xD..ja znam mozda desetak i to je to xD
[/quote]Ti si dobar.Ja ne znam ni toliko hahaha
Post Reply

Return to “I godina”