Informacioni sistem studentske službe - ISSS

Rasprave o aktuelnim događanjima na Pravnom fakultetu Univerziteta u Sarajevu.
Post Reply
Lisaa
Posts: 5702
Joined: 28 Dec 2009, 10:56

[quote="AdiMali"]
nek budu samo u index-u upisane ocjene i nebrini :)
[/quote]

E pa vjeruj mi da nije SAMO nek je upisano u index jer ocjene MORAJU biti na ISSS-u kako god zbog ECTS bodova ;)
Paja
Posts: 32
Joined: 12 Feb 2010, 15:36

[quote="slaatkicaa"]
[quote="AdiMali"]
nek budu samo u index-u upisane ocjene i nebrini :)
[/quote]

E pa vjeruj mi da nije SAMO nek je upisano u index jer ocjene MORAJU biti na ISSS-u kako god zbog ECTS bodova ;)
[/quote]

Index je samo tu radi lakšeg uvida, ISSS je danas najbitniji, ako tamo nije upisano kao da nisi polozio :(

Ni meni danas ISSS ne radi  :S
Lisaa
Posts: 5702
Joined: 28 Dec 2009, 10:56

Da slazem se ...Kolega, ne radi izgleda nikome :) polako proradit ce doslo je do tehnickih problema  :haha:
MarcusTulliusCicero
Posts: 3963
Joined: 20 Feb 2009, 00:49
Contact:

Opušteno ljudi. Bitno je da je ocjena upisana u index. Ako vam nešto nije upisano na ISSS-u šaljite komentare direktno preko ISSS-a ili šaljite e-mailove profesorima/asistentima na predmetu iz kojeg nije upisana ocjena.
Lisaa
Posts: 5702
Joined: 28 Dec 2009, 10:56

@ MTC cula sam da je do sistema nest da ce biti rjeseno cim prije..Uopste ne mozemo uci u nase podatke nikako razumijes a ne da vidimo ocjene... Nema razloga za paniku, otvorice se sutra, prekosutra...Nema potrebe frku dizat ha ya  :haha: A vrlo je bitno imat upisanu ocjenu na ISSS zbog onih bodova zato kome ne bude upisana ocjena na isss neka ode i rjesi to s ass  :d055:
MarcusTulliusCicero
Posts: 3963
Joined: 20 Feb 2009, 00:49
Contact:

Znam u čemu je trenutno problem (nije prvi put), nego sam se nadovezao na post ''da je index tu samo radi lakšeg uvida''. :)
Kad zijanite index, tek ćete onda vidjeti da li je on tu samo radi lakšeg uvida. :P
MarcusTulliusCicero
Posts: 3963
Joined: 20 Feb 2009, 00:49
Contact:

Prijava ispita za septembarski ispitni rok
http://epravo.ba/index.php?page=188
sele_unlikeable
Posts: 113
Joined: 29 Sep 2009, 10:01

Ass. iz Kriminologije još uvijek nije napisala ocjene na isss-u :S
Veki
Posts: 82
Joined: 24 Dec 2009, 20:41

A meni je iz Rimskoga unesena pogresna ocjena na isss  :S :S
Damir89
Posts: 292
Joined: 06 Jul 2009, 22:40

Imal kolega kojim nije upisano roditeljsko-starateljsko pravo na ISSS, a nema ništa ni u rubrici prijavljeni i neocjenjeni ispiti :)?

*neki bug ili se Udžejna opet zbunila :D?
Post Reply

Return to “Događanja na fakultetu”