PFSA: Bračno Pravo

Podforum studenata druge godine Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
anestezija
Posts: 429
Joined: 26 Jun 2009, 12:40

Ljudi, ako moze neko da mi odgovori na ovo, listala sam po temi, ali nisam nasla nista..
Ja sam polozila u predroku Bracno, prvu, pa drugu parcijalu... I tada nam je receno da ako ne polozimo ispite s prve godine do januara, ispit se ponistava, tj. parcijale ne vaze...
I sad ja dosla na ispit ponovo da radim i slucajno upitam profesoricu za to, ona kaze da je to glupost, kao "zasto bi se ponistavalo?" i da ne moram ponovo da radim nego da dodjem na upis kad ovi budu...
Sad ne znam da li je neki nesporazum opet nastao izmedju mene i nje, a blam me da idem opet da je pitam..  :mrgreen: Znate li vi nesto o tome?
edina
Posts: 68
Joined: 30 May 2009, 12:09

kod mene je isti slucaj bio...al mi je receno da MORAM poloziti to sto sam prenijela iz 1 godine...tako da... ne znam  :| otidji na upis  :h055:
anestezija
Posts: 429
Joined: 26 Jun 2009, 12:40

Ja sam polozila to s prve godine sto sam imala ali u aprilu... Pa ne znam sad... Ali probacu...  :mrgreen:
Jesi li ti izlazila ponovo na Bracno kad si to iz prve ocistila?
edina
Posts: 68
Joined: 30 May 2009, 12:09

ja sam polozila bracno na predroku,u januaru.a rim sam polozila tek u feb. s tim da mi je ass. rekla da sve sto imam (tj.to sto sam prenijela) moram poloziti do tog. feb. roka iz bracnog,da bi mi ona mogla upisati ocjenu ,kao da sam izasla u feb.  i tako sam ja fino nakon rima dosla kod nje i ona mi upisala ocjenu :)  mislim da ne bi trebala praviti problem...bar je meni najbolja ass. a bracno i roditeljsko 2 najbolja predmeta na 2 god. u svakom slucaju sretno! :d055:
johnny
Posts: 147
Joined: 25 Oct 2009, 20:51

Kako 2 najbolja  :|,nemoj molim te to više pisat,raja je dušu na fakultetu ostavljala zbog ovih predmeta...
edina
Posts: 68
Joined: 30 May 2009, 12:09

a sta ces,svakom svoje :) ( i nisam neki streber,to su 2 od 4 predmeta koja sam polozila  heh )  al su mi bili najzanimljiviji. i ne negiram da se drugi lome da poloze,al sam eto imala srece...
kaja
Posts: 198
Joined: 15 Feb 2010, 16:06

ima li tih rezultata???
anestezija
Posts: 429
Joined: 26 Jun 2009, 12:40

Joj al' se frkam sad za ovo, da li ce mi upisati ocjenu za ove parcijale ili ne... Ako mi tek sad kaze da moram ponovo izaci, ubicu se.  :mrgreen:
zeky
Posts: 16
Joined: 07 Dec 2009, 01:14

nego imal tih rezultata???? :nervoza:
cool
Posts: 268
Joined: 04 Jun 2010, 14:06

Objavljeni su rezultati.......smrc ja sam pao, a imam 9 uradjenih 45 bodova  :c053:  ;(
Post Reply

Return to “II godina”