PFSA: Osnovi evropskog privatnog prava

Podforum studenata treće godine Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
Enchy_Sa
Posts: 156
Joined: 06 Apr 2010, 20:20

[quote="ina"]
I ja sam cula informaciju da vishe nece biti esejsko vec kao sto gore kolega navede forma testa
Treba provjerit!
[/quote]

Da li iko ima informacije o ovome? :zamisljen:
NeZ
Posts: 346
Joined: 05 Dec 2009, 10:24

Definitivno vise nema pismeno u obliku eseja vec dopuni,zaokruzi,nabroj...u vidi testa.Ja sam bila kod asistentice i pitala je!!!!!!!!
Enchy_Sa
Posts: 156
Joined: 06 Apr 2010, 20:20

Ma superrr!  :bravo: Hvalaaaa :mig:

Nema potrebe da citirate post koji se nalazi odmah iznad vaseg!  Hayworse
Last edited by Enchy_Sa on 04 Apr 2011, 01:29, edited 1 time in total.
fairy
Posts: 90
Joined: 02 Dec 2009, 17:43

Jeste super, ali izgleda da je prof. rekao da ce sada biti sve iz knjige.  ;(
Enchy_Sa
Posts: 156
Joined: 06 Apr 2010, 20:20

[quote="fairy"]
Jeste super, ali izgleda da je prof. rekao da ce sada biti sve iz knjige.  ;(
[/quote]

A kakva je ta knjiga? Jel mnogo obimna?  :(
NeZ
Posts: 346
Joined: 05 Dec 2009, 10:24

ma nije knjiga obimna on je to dao na pred.ja sam bila i rekao posto ima samo tu jednu da je kop.na pauzi i odmah mu je vratimo.al ja nisam kopitala,kontam iz onih cu pit.naucit i eto sad je nemam.Al ja mislim da su to ta pitanja ista samo prosirena al nisam stvarno sigurna.Ovaj put cu pokusat iz pitanja i njih nisam sigurna da cu sva stic spremit,kad su nam nekako ispiti dan za danom pa ako ne polozim za sep.cu potrazit tu knjigu,mozda je i oni u kopirnici imaju.
Majaaaaaa
Posts: 106
Joined: 19 Nov 2009, 20:36

Da li neko zna kako se ta knjiga zove i ko je autor???
Last edited by Majaaaaaa on 22 Jun 2010, 19:11, edited 1 time in total.
dea
Posts: 103
Joined: 03 Oct 2009, 18:14

Ta knjiga ja mislim ima u onoj kopirnici kod naseg faxa, ustvari to i nije cijela knjiga nego dio neke knjige.. Treba samo provjeriti da li je to to :D :f010:
art vandeley
Posts: 196
Joined: 08 Jun 2010, 15:34

a ima li sadrzaj te knjige ikakve veze sa sadrzajem iz skripte koja se koristila prije ? Posto sam ja uslijed neznanja o ovome ucio iz skripte pa kontam isplati li se izaci na ispit na osnovu skripte?
Majaaaaaa
Posts: 106
Joined: 19 Nov 2009, 20:36

Eh, ovako... U kopirnici kod faxa ima dio knjige koji se zove OBNOVA JUSTINIJANOVA PRAVA... Da li neko može potvrditi je li to ta knjiga??? Danas sam čula od jednog kolege da iz te knjige bude samo nekoliko pitanja, a da treba učiti i skriptu iz koje se dosada spremao ispit... Ima li neko ko je išao ass. Ireni i zna da je to 100% tačno???
Post Reply

Return to “III godina”