PFSA: Prva godina | Opća diskusija...

Podforum studenata prve godine Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
arijen
Posts: 514
Joined: 29 Nov 2009, 22:41

Apsolutno si upravu, ne budimo bezobrazni.. sada je ovako kako je i ispalo je odlicno :D
Ne bi problem bio ni da je ostalo onako kako je bilo samo da smo mi to znali od prvog dana i da smo na vrijeme bili obavjesteni pa da mozemo sami rasporediti sebi vrijeme i spite i znati na sta mozemo racunati..  Zato tebamo zahtjevati da nas na pocetku druge godine odmah upoznaju sa onim sto nas ceka, najvise sa ispitnim rokovima i terminima i da se toga pridrzavaju do kraja!!
Eh sad, mene zanima, sta je sa ovom dopunskom nastavom
1. Jeli ona obavezna?
2. Da li cemo imati termine poslije nje i koliko njih (za koje predmete)?
A sto se septembra tice nisam bas najbolje skontala da li imamo ogranicen broj predmeta na koje mozemo izaci?
Et jos jednom svaka cast svima koji su se izborili za ovo :D i pls odg ko zna :p031:
Amcho
Posts: 4378
Joined: 12 Nov 2009, 18:39

1.Dopunska nastava mislim da nije obavezna,vec je ona smisljena kao neki vid konsultacija gdje studenti mogu da se bolje upoznaju sa navedenim predmetom,materijom i da profe-ass. upitaju sta im nije jasno i traze dodatna objasnjenja za ispit na koji ce izaci

2.Za termine nisu ni predvidjeni zakonom,iako jos uvijek dekan nije pojasnio ovo oko ljetne skole i dopunske nastave,mislim da ces izlaziti sada na II termin junsko-julskog ispitnog roka i to je to do septebarskog roka ;)

Septembar je ljudi redovni ispitni rok kao i zimski i ljetni,izlazis na sve nepolozene predmete i polazes normalno ;)
DE_integro_ED
Posts: 225
Joined: 07 Sep 2009, 01:35

Ocam' milina prava !!  :woohoo:
Amcho
Posts: 4378
Joined: 12 Nov 2009, 18:39

[quote="DE_integro_ED"]
Ocam' milina prava !!  :woohoo:
[/quote]

Znamo :P

Uzivaj koleginice ;)
Erkela
Posts: 35
Joined: 30 May 2010, 12:10

Auu masala obradovali ste i mene :)

Eh sad fino imam cijeli jul odmarati onda lagano 2 mjeseca uciti pripremiti sve i nadam se 4 ispita poloziti aBd  :moli:  :P :P

Hvala USp-ovcima, amchi i svima koji su se izborili za ovo sto nam je neophodno bilo.
rei vinicatio
Posts: 23
Joined: 07 Feb 2010, 21:04

ljudi pomozite :D :D :Dako sam prijavila rim, a desilo mi se nesto da fkt necu moci da izadjem u cetvrtak jer necu biti u sarajevu, imam li onda pravo na septembar, il moram izaci da bi mogla izaci u septembru :D :D :Dunaprijed hvala
Amcho
Posts: 4378
Joined: 12 Nov 2009, 18:39

[quote="rei vinicatio"]
ljudi pomozite :D :D :Dako sam prijavila rim, a desilo mi se nesto da fkt necu moci da izadjem u cetvrtak jer necu biti u sarajevu, imam li onda pravo na septembar, il moram izaci da bi mogla izaci u septembru :D :D :Dunaprijed hvala
[/quote]

Mislim da neces morati izlaziti jer je svaki rok za sebe i ne vidim razloga sto bi trebao-la da izlazis i bezze padas ;)
vecaveca
Posts: 694
Joined: 29 Sep 2009, 16:53

abd mozda se izborimo i da se prenesu dva sve je moguce i zavisi od brojnosti studenata  :lol: :lol:
DE_integro_ED
Posts: 225
Joined: 07 Sep 2009, 01:35

U Bosni je sve moguce, necu reci nasoj drzavi, jer ocito je nemamo lol
vecaveca
Posts: 694
Joined: 29 Sep 2009, 16:53

Ponovno po faxu prica rekla-kazala da se mogu prenijeti dva  :h055:
Post Reply

Return to “I godina”