PFSA: Komparativna pravna historija

Podforum studenata prve godine Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
Judge Man
Posts: 415
Joined: 19 Oct 2009, 21:08

Solar, isto sam to htio copy paste  :mrgreen: ...Al anyhoes, hvala MTC, volimo te xD...jos samo pola Rima i cao bye :r
SelmaaaS
Posts: 56
Joined: 01 Oct 2009, 18:04

Fakat ne razumijem, ali mene nema nikako na spiskua a sigurna sam da sam se uredno potpisala...zar je moguce da je mogao preskociti ili nesto slicno...Ima li jos neko da ga nema na spisku NIKAKO...shit!!! :@
Amcho
Posts: 4378
Joined: 12 Nov 2009, 18:39

[quote="SelmaaaS"]
Fakat ne razumijem, ali mene nema nikako na spiskua a sigurna sam da sam se uredno potpisala...zar je moguce da je mogao preskociti ili nesto slicno...Ima li jos neko da ga nema na spisku NIKAKO...shit!!! :@
[/quote]

Moj ti je prijedlog da posaljes mail ass. i odmah provjeris o cemu je rijec i zasto ti nije rad ocjenjen ;)
SelmaaaS
Posts: 56
Joined: 01 Oct 2009, 18:04

Vec sam poslala mail prije nekoliko sati, ali veci je problem ako on ne odgovori na vrijeme, jer ne znam da li sam polozila ili ne, tj. hocu li stici prijaviti ispit na isss.... :nervoza:...zna li neko kad su konsultacije kod ass Halapica???
Amcho
Posts: 4378
Joined: 12 Nov 2009, 18:39

[quote="SelmaaaS"]
Vec sam poslala mail prije nekoliko sati, ali veci je problem ako on ne odgovori na vrijeme, jer ne znam da li sam polozila ili ne, tj. hocu li stici prijaviti ispit na isss.... :nervoza:...zna li neko kad su konsultacije kod ass Halapica???
[/quote]

Mislim da ces vec sutra ujutro imati odgovor jer ass. Edin stvarno brzo i redovno odgovori,ako nista drugo,ako ne stignes da saznas i vidi sa ass. oko tvog rada,prijavi opet KPH za svaki slucaj da mozes izaci na popravni ako padnes;)
MarcusTulliusCicero
Posts: 3963
Joined: 20 Feb 2009, 00:49
Contact:

Obavještenje: Komparativna pravna historija
http://epravo.ba/index.php?page=185
kaubojka
Posts: 469
Joined: 22 Oct 2009, 16:25

Sta bi mi bez tebe  :d070:
SelmaaaS
Posts: 56
Joined: 01 Oct 2009, 18:04

Moze li mi neko reci kad su konsultacije kod Halapica??? hitno mi je...  :moli:
hare_krishna
Posts: 659
Joined: 11 Oct 2009, 21:05

koliko se ja sjecam ponedjeljkom od 12-14h.
Lovely Lady
Posts: 68
Joined: 20 Oct 2009, 23:22

Raja da li neko zna hocu li moci upisati ocjenu poslije sljedeceg roka  ili neki drugi put jer mi je index na studentskoj i necu ga moci podici prije 12,help
Post Reply

Return to “I godina”