PFSA: Roditeljsko i starateljsko pravo

Podforum studenata druge godine Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
Provincijalka
Posts: 381
Joined: 26 Aug 2009, 16:01

Nema na čemu :) Upis je u 11..
De ljudi zna li iko postavit ove slike??  :f010: :f010:
alissa
Posts: 117
Joined: 20 Jan 2010, 22:12

[quote="ajsa"]
A mene znima jel iko polagao po testovima i jeli polozio :P :P :P :P odnosno moze li se poloziti roditeljsko po tome knjiga je i vise nego opsirna a ima toliko stvari koje se ponavljaju!!!???
[/quote]vecina pitanja bude iz testa, ali imas dosta pitanja iz knjige...budu oni medjunarodni ugovori da nabrojis i meni je bilo ono jedno od nacela roditeljskog prava,imas ona tri nacela, onda izvori roditeljskog prava,i u tim pitanjima nema a cesto bude pitanje osobe protiv kojih se podnosi tuzba kod osporavanja ocinstva........ova pitanja cesto budu.....nadam se da sam bar malo pomogla ;)i ja izlazim 10/tog...sretno svima..... ;)
Last edited by alissa on 07 Jun 2010, 11:24, edited 1 time in total.
Lucky Strike
Posts: 494
Joined: 21 Feb 2009, 23:18

[quote="Provincijalka"]
Nema na čemu :) Upis je u 11..
De ljudi zna li iko postavit ove slike??  :f010: :f010:
[/quote]http://imageshack.us/
Upload preko ove stranice slike,kad ti zavrsi,izbaci ti link slike i kopiras link ovdje.
ajsa
Posts: 455
Joined: 09 Sep 2009, 16:06

[quote="alissa"]
[quote="ajsa"]
A mene znima jel iko polagao po testovima i jeli polozio :P :P :P :P odnosno moze li se poloziti roditeljsko po tome knjiga je i vise nego opsirna a ima toliko stvari koje se ponavljaju!!!???
[/quote]vecina pitanja bude iz testa, ali imas dosta pitanja iz knjige...budu oni medjunarodni ugovori da nabrojis i meni je bilo ono jedno od nacela roditeljskog prava,imas ona tri nacela, onda izvori roditeljskog prava,i u tim pitanjima nema a cesto bude pitanje osobe protiv kojih se podnosi tuzba kod osporavanja ocinstva........ova pitanja cesto budu.....nadam se da sam bar malo pomogla ;)i ja izlazim 10/tog...sretno svima..... ;)
[/quote]


hvala punoooo,valjad ce biti ok,koliko su zakukali za ovo roditeljsko prolaznost 100 % sada gledam par ljudi nije polozilo,nadam se da ce i na redovnom roku ovako biti!!! :P ;) ;)
Last edited by ajsa on 07 Jun 2010, 11:37, edited 1 time in total.
Dzenana88
Posts: 370
Joined: 30 Nov 2009, 22:30

ovo je više nego očekivano...... :mrgreen: :mrgreen: i superrrrrrrrrrrrrrrrrr.
ajsa
Posts: 455
Joined: 09 Sep 2009, 16:06

I naravnoo zamolila bih sve koji se sjecaju svojih pitanja da napisu,jer uvijek ponovi neka pitanja!!!
hvalaa
neyra
Posts: 79
Joined: 15 Apr 2010, 23:24

Koje su to zajedničke pretpostavke oba oblika usvojenja?
zlatokosa
Posts: 421
Joined: 01 Oct 2009, 12:39

e i ja sam uslikala rezultate, al vidim da je kolegica vec postavila... prolaznost je  :h055:  hvala Bogu nevjerovatno visoka, od 165 studenata koji su pristupili testu, samo 9 nije polozilo... :d055:     


Hajmo  :bravo: za nasu dragu profesoricu Udzejnu  :f035:
MarcusTulliusCicero
Posts: 3963
Joined: 20 Feb 2009, 00:49
Contact:

Rezultati postavljeni i na našu ''oglasnu ploču'', da se ne zagube među postovima. :P

http://epravo.ba/http://studomat. ... ic.php?t=6
Last edited by MarcusTulliusCicero on 07 Jun 2010, 15:59, edited 1 time in total.
Post Reply

Return to “II godina”