PFSA: Treća godina | Opća diskusija...

Podforum studenata treće godine Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
Aazraa
Posts: 42
Joined: 21 Aug 2009, 01:25

ima li neko e-mail od asistentice Amile F. iz predmeta medjunarodno krivicno pravoooo molimm vaass.. hitno jee  :moli:

Da se makar malo potrudite pogledati ima li to što tražite na forumu prije nego po 12041234123751. put pitate IMAL KO MEJL OD XY, zar je to previše?! ~elSaik

Image

link: http://epravo.ba/http://studomat. ... ic.php?t=5
Last edited by Aazraa on 05 Jun 2010, 13:22, edited 1 time in total.
NeZ
Posts: 346
Joined: 05 Dec 2009, 10:24

Da li neko zna dal ce se moći ovjeriti semestar poslije 15 il u krajnjoj nuždi 15 jer meni su se nekako potrefili sve ispit za ispitom ne mogu nikako dole ostavit index jer su mi ispiti usmeno npr.socij,pa finan.Nema šanse da me na finansije pusti da izađem s ličnom.
elSaik
Posts: 480
Joined: 21 Feb 2009, 18:38

Naravno da može. Ja sam ovjeravao i po 2-3 sedmice nakon roka. Jedino te moža vrate da napišeš molbu, pa ti preporučujem da je napišeš odmah, pa da je imaš sa sobom, ako ti budu tražili, ali to je svakako samo puka formalnost.  :kava:
NeZ
Posts: 346
Joined: 05 Dec 2009, 10:24

Uhhh dobro je bas sam se oko toga brinula,sad mi je punooo lakse.Hvala!
reuf
Posts: 210
Joined: 21 Jan 2010, 14:41

[quote="NeZ"]
Uhhh dobro je bas sam se oko toga brinula,sad mi je punooo lakse.Hvala!
[/quote]

Nemoj da se brines, i ja sam zadnji put ravno mjesec dana kasnio, i bez molbe zamolio tetu na studentskoj, i ona mi ovjerila bez problema :)
NeZ
Posts: 346
Joined: 05 Dec 2009, 10:24

hehe cuj ravno mjesec :haha: :haha: :haha:ti si me najbolje utjesio iskreno :D Ja cu se potrudit sto prije budem mogla al kako god okrenem to ce biti poslije 15 :D
irma
Posts: 48
Joined: 11 Mar 2009, 00:07

informacija por favor  :)
sutra je neki komisijski kod Lucica iz nekog predmeta pa je li zan neko o cemu se radi i u koliko sati jer trebam poslije komisijskog da odgovaram za vecu ocjenu iz epp..
hvala  :)
ady
Posts: 218
Joined: 26 Sep 2009, 20:49

Molim Vas mozel mi neko reci iz Pravne medicine, literaturu po kojoj treba spremat ispit-za stari sistem.
Kako nema posebne teme za ovaj predmet, moram ovde uputit svoju molbu....e al zuri mi se :lol:
endem
Posts: 88
Joined: 26 Mar 2010, 00:23

[quote="ady"]
Molim Vas mozel mi neko reci iz Pravne medicine, literaturu po kojoj treba spremat ispit-za stari sistem.
Kako nema posebne teme za ovaj predmet, moram ovde uputit svoju molbu....e al zuri mi se :lol:
[/quote]imas 2 skripte sudska psihopatologija I i II, one su 100 5 dovoljne za dobru ocjenu...imas ih Kupiti u :cenzura: ...pozz

Bez reklamiranja kopirnica. To je protivno pravilima foruma. ~elSaik.
Last edited by endem on 10 Jun 2010, 15:33, edited 1 time in total.
Laly
Posts: 144
Joined: 04 Jan 2010, 12:57

Da li studentska sluzba radi subotom??..Bila sam nedavno na faxu i bila je subota ali je sve bilo pusto i mracno  :)...mozda nekad naprave izuzetak u sto sumnjam ali ako neko zna da mi javi...hvala!
Post Reply

Return to “III godina”