PFSA: Teorija prava

Podforum za studente koji studiraju po starom nastavnom planu i programu.
Post Reply
bosari
Posts: 85
Joined: 09 Apr 2010, 17:18

E ljudi ja sam nekada davno izlazila na teoriju prvi put sam odustala, a drugi put su mi studenti rekli pisi i polozit ces, ali sam pala, dakle mora se nesto i nauciti medjutim mene interesuje da li neko zna koliko se puta moze izlaziti kod Grebe na ispit ja nesto cula da se ako tri puta padnes cetvrti polaze pred komisijom ( stari sistem ) pa ne znam je li to tacno i da li bih trebala otici do ass pa pitam
bosari
Posts: 85
Joined: 09 Apr 2010, 17:18

Je li neko ima pitanja koja postavlja, ja sam davno cula da postoji pet-sest testova po 8 pitanja koja postavlja pa je li neko ima te testove da napise, thx???????????????????
Laly
Posts: 144
Joined: 04 Jan 2010, 12:57

U koliko je sati sutra ispit?...I da li se na ispit moze izaci bez indexa?...
Last edited by Laly on 31 May 2010, 10:53, edited 1 time in total.
goggo
Posts: 34
Joined: 29 Aug 2009, 13:18

Ne moze, jer asistent upisuje datume u index.
sellma
Posts: 4
Joined: 08 Nov 2009, 02:15

ispit je sutra u 10 h  :)
..pa eto, sretno nam  :D
Laly
Posts: 144
Joined: 04 Jan 2010, 12:57

Zar nije u 9h?...i prvi i drugi termin ??..... super ako je u 10h jer nisam iz Sa...hvala ti :D
dino_tz
Posts: 13
Joined: 06 Apr 2010, 20:53

Pozdrav za kolege i koleginice u Sarajevu!Ako mozete napisati koja su Vam pitanja danas bila na Teoriji,jer kod nas u Tuzli ispit je sad 4 pa prof ponovi grupe iz Sarajeva.Unaprijed hvala!
Pozdrav iz Tuzle!

dino_tz
bosari
Posts: 85
Joined: 09 Apr 2010, 17:18

Pa je li moguce da niko nije izlazio na ispit???????????????
dino_tz
Posts: 13
Joined: 06 Apr 2010, 20:53

Pozdrav za kolege i koleginice!Nesto ovih dana kontam,kako je bila dobra ona www.usp.ba stranica na kojoj smo pomagali jedni drugima u vezi ispita,pitanja,testova itd.Sad isto kao da je zavladao egoizam kad je raja dosla pred kraj i kome je ostalo jedan ili dva ispita pa nece niko nista da javlja.Ja ne razmisljam tako,ako mogu nekome pomoci,javiti nesto rado cu to uciniti i necu drzati samo za sebe.
Jos jednom eto molim ko je izlazio na ispit iz teorije prava 1.juna da bude fer i da nam javi ta pitanja u Tuzlu.Profesor postavi ista pitanja i grupe u Tuzli,a ispit nam je sad 1o.
Pozdrav iz Tuzle!
dino_tz
Legally Blonde
Posts: 462
Joined: 20 Feb 2009, 13:39

Nema to kolega veze sa stranicom...Nego je do ljudi...a manje-vise to su isti ljudi...
Ja nisam bila na ispitu, tako da ne mogu ni pomoci...na zalost...
Post Reply

Return to “Stari nastavni plan i program”