PFSA: Pravna logika sa metodologijom prava (Novi naziv: Sociologija prava)

Podforum studenata prve godine Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
Din**
Posts: 16
Joined: 06 Jan 2010, 19:18

Biti ce naknadno objavljeno u toku iduce sedmice ili cak sutra kad ce biti upis, sad za sad nema nista :)
Jenny1406
Posts: 1671
Joined: 21 Nov 2009, 10:41

@Din**      Ne mozes tako...jer onda ce ispasti da si polozio nepostojeci predme...moras imati puno i po mogucnosti tacno ime predmeta...prekrizi citavu rubriku i napisi u drugu...to ti je moj savjet! ;)

@Amcho      Naknadno ce objaviti kada je upis ocjena! :D
Amcho
Posts: 4378
Joined: 12 Nov 2009, 18:39

Aha,dobro je :)

Pomislio sam da je sutra,pa me frka uhvatila :p031:
ajla005
Posts: 63
Joined: 24 Oct 2009, 11:54

[quote="Aminaa"]
[quote="arijen"]
[quote="vecaveca"]
Mora li se izaci sada kod Saltage usmeno oni koji nisu spremni ?????
[/quote]

Joj i mene ovo zanima, jer mi se bas ne da da ujutro u 8 dolazim samo da bih se "tuspasila" i izasla -.- Ako neko zna 100% moramo li sutra izlaziti kod Saltage ako hocemo ustvari 25-tog pls neka javi.. sto hitnije :)
[/quote]  i mene interesujee a index mi na studentskoj... :(  :(....
[/quote]

eh ovako...moje misljenje je da nema potrebe izlaziti sutra na metodologiju (integralno kod prof. Saltage) jer je npr. meni ass. zbog prepisivanja  :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: zabranila da izadjem na prvi redovan junski rok tj. sutra i rekla mi da mogu izaci na drugi. po nekoj logici to bi trebalo znacit da sutrasnji ispit nema veze sa onim 25. al ne uzimajte to zdravo za gotova ipak je to samo moje misljenje.....nadam se da sam nekome pomogla  :mig:
llejla
Posts: 89
Joined: 01 Dec 2009, 23:59

da li neko zna kad je upsi kod prof. Saltage  :f010: :f010: :f010:
Amer
Posts: 68
Joined: 08 Nov 2009, 12:36

Joojjj, valja ustati u 7 sati, a necu jos spavati, samo da bih se sutra tuspasio..... :S

Mog'o je vala komotno staviti ispit u 5 ujutro, 'bem ga smotanog... :S
Judge Man
Posts: 415
Joined: 19 Oct 2009, 21:08

Ja sam se iznenadio, nije nas bilo ni 30 na usmenom xD, a ja sve kontam kad cu doc na red -.-, a doso na red u 8.10 :r...brzo sve ide, znas ne znas, i to je to...i vecina koju ja znam da polaze integralno nije dosla danas, sto znaci da nije bilo potrebe da se dodje danas, da bi se moglo izaci 25.
Srce
Posts: 25
Joined: 04 Mar 2010, 17:38

Poslala sam mail asistentici, da pitam mora li se danas izaci na ispit da bi se pristupilo 25.juna, evo odgovora:

Postovana,

Koliko mi je poznato, popravnom ispitnom terminu mozete pristupiti i bez
izlaska na redovni ispitni termin.

Medjutim, najbolje je da ovu informaciju provjerite na Studentskoj sluzbi
Fakulteta.

S postovanjem,

Amila Zdralovic

eto oni studenti koji su kod prof Tomica planirali danas da beze izadju na ispit, da znaju, da se ne peglaju bzvz da bi predali prazan rad :D
Solar
Posts: 291
Joined: 06 Dec 2009, 23:05

Oche li iko ici do studentske da nam provjeri to ?  :U  :D
Srce
Posts: 25
Joined: 04 Mar 2010, 17:38

[quote="Solar"]
Oche li iko ici do studentske da nam provjeri to ?  :U  :D
[/quote]

ako neko provjeri neka javiii  :p031:
Post Reply

Return to “I godina”