PFSA: Prva godina | Opća diskusija...

Podforum studenata prve godine Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
Grenuj
Posts: 21
Joined: 21 Aug 2009, 14:16

ove godine nisu nijednom odstranili vanredne sa predavanja ili vjezbi, ili ih zamolili da ne dolaze koliko ja znam. Znam da su neki vanredni studenti pisali seminarske, jedina je razlika sto su redovni iz nekih predmeta obavezni pisati ih, a vanredni ne.  :p031:
Last edited by Grenuj on 18 Apr 2011, 12:32, edited 1 time in total.
MarcusTulliusCicero
Posts: 3963
Joined: 20 Feb 2009, 00:49
Contact:

[quote="otpravnik"]
izvini, jedno pitanje......
zasto ti smetaju vanredni studenti?
imaju isto kao i ti pravo dolaziti na predavanja, s tim da biraju - imaju dva rasporeda i oba su im dostupna.....
na kraju- prebaci se u vanredne....ne kontam cemu to......?
[/quote]

Kome je upućeno ovo pitanje? :mrgreen:
Grenuj
Posts: 21
Joined: 21 Aug 2009, 14:16

haha i mene zanima... nadam se da nije meni jer sam ja pisala prije njega, a ja nijednom nisam spomenula da mi neko smeta, vec kazem kako nisu bili liseni nikakvih prava niti se pravila razlika u odnosu na redovne. (eto samo da pojasnim  :S)
Last edited by Grenuj on 18 Apr 2011, 12:33, edited 1 time in total.
HarrY
Posts: 26
Joined: 01 Jul 2009, 11:08

e zna li neko kad se obnavlja godina da li se moue izlaziti na parcijale  ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;(
zis
Posts: 3
Joined: 16 Sep 2009, 00:59

Mozda ste vec bilo rijeci o ovome, ali me interesuje zasto nema na prvoj strani nista vezano za ekonomiju! Mozda ima, ali nisam primjetio, pa ako nije problem da mi date upute vezano za informacije o ovom predmetu!
MarcusTulliusCicero
Posts: 3963
Joined: 20 Feb 2009, 00:49
Contact:

[quote="zis"]
Mozda ste vec bilo rijeci o ovome, ali me interesuje zasto nema na prvoj strani nista vezano za ekonomiju! Mozda ima, ali nisam primjetio, pa ako nije problem da mi date upute vezano za informacije o ovom predmetu!
[/quote]

Portal je osnovan u februaru, a pošto je ekonomija predmet iz prvog semestra i vjerovatno ju je dosta raje položilo u januarskom roku, tako da do sad niko nije otvorio temu.

Najbolje je da otvoriš temu u podforumu prva godina i pitaš šta te interesuje.  :d055:
MarcusTulliusCicero
Posts: 3963
Joined: 20 Feb 2009, 00:49
Contact:

Izbačen je raspored predavanja i vježbi za prvu godinu.
http://pfsa.unsa.ba/stream/stream.php?kat=125
vicky
Posts: 213
Joined: 04 Jun 2009, 14:42

Imam i ja pitanje :) S obzirom da cu obnavljati prvu godinu, a polozila sam pola rima, zna li neko slucajno da li ce mi se sljedece godine to pola priznavati ili cu morati sve ponovo? Znaci, ne radi se o prenosu druge parcijale u drugu godinu (jer znam da se moze prenijeti) vec konkretno jel se ponistava to sto sam do sad polozila? Hvala unaprijed :)
massa
Posts: 81
Joined: 07 Jun 2009, 22:28

Ne brini priznat ce ti se ta parcijala!!! :d055:
dade
Posts: 123
Joined: 12 Mar 2009, 18:39

al ti se pika ka oda citav ispit prenosis ... placas 100 km .... kao ostale predmete al ti se pika polovica
Post Reply

Return to “I godina”