PFSA: Prva godina | Opća diskusija...

Podforum studenata prve godine Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
Amcho
Posts: 4378
Joined: 12 Nov 2009, 18:39

[quote="adi"]
hoce li se konacno otvoriti isss za predmete iz 1 semestr
[/quote]

Tek na prijavi za II termin junsko-julskog ispitnog roka:)
codecivil
Posts: 636
Joined: 23 Sep 2009, 12:35

[quote="Amcho"]
[quote="adi"]
hoce li se konacno otvoriti isss za predmete iz 1 semestr
[/quote]

Tek na prijavi za II termin junsko-julskog ispitnog roka:)
[/quote]interesuje me zasto se isss nije zatvorio a juce je bio zadnji dan za prijavit ispite pozz :d055:
Last edited by codecivil on 28 May 2010, 12:09, edited 1 time in total.
Amcho
Posts: 4378
Joined: 12 Nov 2009, 18:39

[quote="adi"]
[quote="Amcho"]
[quote="adi"]
hoce li se konacno otvoriti isss za predmete iz 1 semestr
[/quote]

Tek na prijavi za II termin junsko-julskog ispitnog roka:)
[/quote]interesuje me zasto se isss nije zatvorio a juce je bio zadnji dan za prijavit ispite pozz :d055:
[/quote]

Moguce je da je nekima ostao otvoren jer je bilo problema :)

Ovo je luda kuca :mrgreen:
saca
Posts: 322
Joined: 12 Nov 2009, 18:06

Jučer sam bila na faxu,i sredila ono za ovjeru semestra,nisam imala problema  :mrgreen:
a što se tiče isss-a,rekao mi je da će vjerovatno danas popodne  (znači nekima već možda ima) biti moguće prijaviti ispite iako piše da je do 27-og,tako znači da je do njih nešto bilo :D etoooo...... ;)
Amcho
Posts: 4378
Joined: 12 Nov 2009, 18:39

[quote="saca"]
Jučer sam bila na faxu,i sredila ono za ovjeru semestra,nisam imala problema  :mrgreen:
a što se tiče isss-a,rekao mi je da će vjerovatno danas popodne  (znači nekima već možda ima) biti moguće prijaviti ispite iako piše da je do 27-og,tako znači da je do njih nešto bilo :D etoooo...... ;)
[/quote]

Drago mi je da si sredio-la i da je sada sve okej :) :P
Aminaa
Posts: 127
Joined: 10 Dec 2009, 20:38

ima li kakvih informacija vezano za ljetnu skolu i zna li se tacna informacija koliko predmeta se moze prenijeti??????
Godot
Posts: 11
Joined: 28 May 2010, 21:06

Za generaciju 2008/09 tj. obnovce,jel moramo ispite prijaviti na ISSS-u ili doci sa prijavnicom samo???

Konkretno recimo 1.6. je kriminologija, koliko sam vidio u istom terminu i za obnovce i za brucose ove godine,pa hocu li doci sa prijavnicom ili je samo dovoljno preko ISSS-a prijavit ispit

hvala :mrgreen:

P.s. cini mi se da ne vidim opciju za PP,zasto to nema???

Novi sam jbg :f010:
berince_s
Posts: 514
Joined: 30 May 2009, 18:27

Obnovci izlaze na ispit sa uredno popunjenom prijavnicom... Nema nikakve veze to sto brucosi i obnovci imaju ispit u isto vrijeme ;)
Godot
Posts: 11
Joined: 28 May 2010, 21:06

[quote="berince_s"]
Obnovci izlaze na ispit sa uredno popunjenom prijavnicom... Nema nikakve veze to sto brucosi i obnovci imaju ispit u isto vrijeme ;)
[/quote]

hvala lijepo, svidja mi se tvoje ime :f010:,znaci mi se ne moramo prijavljivat preko isss-a za te ispite...dobro je,jer nisam stigo,ovako jos stignem prijavnicu uzet :f010:

Jos 3 posta do avatara :f010:
berince_s
Posts: 514
Joined: 30 May 2009, 18:27

to je bar dobra strana prijavnice za ispit :D uvijek stignes "prijaviti" ispit :P
:p031:
Post Reply

Return to “I godina”