PFSA: Pravna logika sa metodologijom prava (Novi naziv: Sociologija prava)

Podforum studenata prve godine Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
Amcho
Posts: 4378
Joined: 12 Nov 2009, 18:39

[quote="pocetnica"]
[quote="Dorian.Gray"]
u sridu  :mrgreen:
[/quote]

U srijedu u 14h.
[/quote]

Bas super

A u cetvrtak opet ispit ako se padne

Ovo ima samo na nasem fax-su :c053:
Aminaa
Posts: 127
Joined: 10 Dec 2009, 20:38

da li moze neko od starijih kolega da kaze kako je na usmenom kod prof. Saltage  :moli: :moli:...
saca
Posts: 322
Joined: 12 Nov 2009, 18:06

Prva smjena je kod prog. Saltage i oni 100% mogu samo usmeno izaći,jel' tako,i to sad 04. ???? Joooooj,nisam nikad usmeno polagala,nervoza me već hvata,jel' teško kod njega starije kolege,i jel' traži puno ili se može učiti iz skripte????
Aminaa
Posts: 127
Joined: 10 Dec 2009, 20:38

[quote="saca"]
Prva smjena je kod prog. Saltage i oni 100% mogu samo usmeno izaći,jel' tako,i to sad 04. ???? Joooooj,nisam nikad usmeno polagala,nervoza me već hvata,jel' teško kod njega starije kolege,i jel' traži puno ili se može učiti iz skripte????
[/quote]    jeste sada 04 i mislim krajem juna je II rok...  i ja vec nekoliko puta pitam kako je kod prof.Saltage na usmenom al niko nista ne govori :(....
EMin@
Posts: 215
Joined: 07 Nov 2009, 23:40

mozda zato sto je bolje da ne znate  :mrgreen:
codecivil
Posts: 636
Joined: 23 Sep 2009, 12:35

studenti koji su danas radili 2 parc kod prof Saltage,da li je ass rekla kad su rezul :d055:
almichak
Posts: 73
Joined: 07 Jan 2010, 14:19

U srijedu !
arijen
Posts: 514
Joined: 29 Nov 2009, 22:41

Polazem kod Saltage usmeno i hocu da izadjem 25.06,na onaj drugi rok jer za ovaj ne mogu nikako stici nauciti...eh sad da li moram prvo izaci 04. da bih imala pravo na ovaj 25. ????
vecaveca
Posts: 694
Joined: 29 Sep 2009, 16:53

i ja isto hocu tako ja mislim da moramo moje misljenje kao da mi je neko rekao da je tako.
berince_s
Posts: 514
Joined: 30 May 2009, 18:27

[quote="Aminaa"]
[quote="saca"]
Prva smjena je kod prog. Saltage i oni 100% mogu samo usmeno izaći,jel' tako,i to sad 04. ???? Joooooj,nisam nikad usmeno polagala,nervoza me već hvata,jel' teško kod njega starije kolege,i jel' traži puno ili se može učiti iz skripte????
[/quote]     jeste sada 04 i mislim krajem juna je II rok...   i ja vec nekoliko puta pitam kako je kod prof.Saltage na usmenom al niko nista ne govori :(....
[/quote]

Pa kako ce vam neko reci kako je polagati kod profesora usmeno kad je do sad ovaj predmet ocjenjivan pismeno, a ko je izlazio usmeno polagao je kod prof. Tomica :S
Uglavnom, posto sam komisijski polagala ovaj predmet kod prof. Saltage, nije nesto strasan bio na ispitu... Normalno, treba znati odgovoriti na postavljeno pitanje :D
Post Reply

Return to “I godina”