PFSA: Prva godina | Opća diskusija...

Podforum studenata prve godine Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
Amcho
Posts: 4378
Joined: 12 Nov 2009, 18:39

[quote="saca"]
daaaa,ima li ko' da zna :S za vanredne studente,treba li mi taj pečat da ovjerim II sem. ili...i je li mi sada kasno ??
[/quote]

Iskreno ja kad sam uplatio II ratu upisao mi je lik ono 400 km i plus dole u zadnjem dijelu indexa gdje ide ovjera semestra stavio mi je drugi pecat i to je to

Mislim da bi ti najbolje bilo da odes do studentske i provjeris to ;)
saca
Posts: 322
Joined: 12 Nov 2009, 18:06

:D meni je dao pečat isto preko onoga gdje je napisao 2 rata...kada budeš mogao molim te samo provijeri koliko imaš sada pečata na toj strani (ja imam 2,al' dole gdje piše ovjera semestra nemam ništa,kako je kod tebe?) i hvala u svakom slučaju a do studentske ću otići svakako samo da vidim koliko ti imaš pečata :D:D:D
Amcho
Posts: 4378
Joined: 12 Nov 2009, 18:39

[quote="saca"]
:D meni je dao pečat isto preko onoga gdje je napisao 2 rata...kada budeš mogao molim te samo provijeri koliko imaš sada pečata na toj strani (ja imam 2,al' dole gdje piše ovjera semestra nemam ništa,kako je kod tebe?) i hvala u svakom slučaju a do studentske ću otići svakako samo da vidim koliko ti imaš pečata :D:D:D
[/quote]

Bio sam voljan pa sam ti skenirao index,pa ti uporedi i ako ti nije ko meni,otidji i provjeri na studentskoj ;)

http://img194.imageshack.us/i/scan0002ma.jpg/

Izvoli :P
Solar
Posts: 291
Joined: 06 Dec 2009, 23:05

U slučaju da ne bi dobio potpis iz bkp-a, da li to znaci da ne mogu izlaziti na ispit iz tog predmeta, ili mi je potpis samo potreban da bi ovjerio semestar  :f035:
Amcho
Posts: 4378
Joined: 12 Nov 2009, 18:39

[quote="Solar"]
U slučaju da ne bi dobio potpis iz bkp-a, da li to znaci da ne mogu izlaziti na ispit iz tog predmeta, ili mi je potpis samo potreban da bi ovjerio semestar  :f035:
[/quote]

Ovjera semestra ;)
ally mcbeal
Posts: 790
Joined: 20 Jan 2010, 12:23

kada pocinje ovjera semestra ikako? :h055:
tata strumf
Posts: 24
Joined: 26 Oct 2009, 17:26

sta se desava sa studentima koji obnavljau prvu , da li imaju posebne rokove ili se i oni uklapaju na ove rokove sa studentima upisanim ove godine (2009-2010)???
posto na ISS-u za prijavu ima samo II semestar , prijavnicom izlazimo na ispite I semstra ili kako sta???
ako ima neko da mi pojasni unaprijed hvala ;)
Alen89
Posts: 2136
Joined: 01 Jul 2009, 13:49

[quote="tata strumf"]
sta se desava sa studentima koji obnavljau prvu , da li imaju posebne rokove ili se i oni uklapaju na ove rokove sa studentima upisanim ove godine (2009-2010)???
posto na ISS-u za prijavu ima samo II semestar , prijavnicom izlazimo na ispite I semstra ili kako sta???
ako ima neko da mi pojasni unaprijed hvala ;)
[/quote]
Kolega, sve vam je obasnjeno ranije. Vratite se koji post unazad !
disaa
Posts: 14
Joined: 06 Apr 2010, 20:18

da li neko zna u koliko je sutra upis ocjene 8 iz predmeta struktura prava???
dinnooo
Posts: 143
Joined: 11 Oct 2009, 21:43

15.00h  :D
Post Reply

Return to “I godina”