PFSA: Pravna klinika iz krivičnog prava (izborni predmet)

Podforum studenata druge godine Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
daa
Posts: 54
Joined: 20 Aug 2009, 00:41

10 stranica sa uvodom,zakljuckom...il samo samog teksta 10 stranica,da znam trebali razvlaciti tekst :mrgreen: ukoliko sati treba u utorak ovo predati,posto dolazim van Sa?
Alen89
Posts: 2136
Joined: 01 Jul 2009, 13:49

[quote="daa"]
10 stranica sa uvodom,zakljuckom...il samo samog teksta 10 stranica,da znam trebali razvlaciti tekst :mrgreen: ukoliko sati treba u utorak ovo predati,posto dolazim van Sa?
[/quote]
Ma ja, sa uvodom i zakljuckom. A seminarski predajes kada su predavanja iz klinike. Tj, utorak od 11 sati.
Last edited by Alen89 on 24 May 2010, 15:15, edited 1 time in total.
daa
Posts: 54
Joined: 20 Aug 2009, 00:41

[quote="alenko_sa"]
[quote="daa"]
10 stranica sa uvodom,zakljuckom...il samo samog teksta 10 stranica,da znam trebali razvlaciti tekst :mrgreen: ukoliko sati treba u utorak ovo predati,posto dolazim van Sa?
[/quote]
Ma ja, sa uvodom i zakljuckom. A seminarski predajes kada su predavanja iz klinike. Tj, utorak do 11 sati.
[/quote]
hvala jarane,cim zaradim prvi milion imas kafu od mene :d055: jel se zavrsavaju predavanja u 11 il pocinju tad?
Nissy
Posts: 264
Joined: 31 Oct 2009, 19:58

Predavanja počinju u 11h... :)
Alen89
Posts: 2136
Joined: 01 Jul 2009, 13:49

[quote="daa"]
[quote="alenko_sa"]
[quote="daa"]
10 stranica sa uvodom,zakljuckom...il samo samog teksta 10 stranica,da znam trebali razvlaciti tekst :mrgreen: ukoliko sati treba u utorak ovo predati,posto dolazim van Sa?
[/quote]
Ma ja, sa uvodom i zakljuckom. A seminarski predajes kada su predavanja iz klinike. Tj, utorak do 11 sati.
[/quote]
hvala jarane,cim zaradim prvi milion imas kafu od mene :d055: jel se zavrsavaju predavanja u 11 il pocinju tad?
[/quote]
Dogovoreno, idemo u Vatru ! (Gdje je kafa skuplja) :)
daa
Posts: 54
Joined: 20 Aug 2009, 00:41

[quote="Nissy"]
Predavanja počinju u 11h... :)
[/quote]
jel to hoces i ti kafu pa mi pomazes :mrgreen: sala mala,hvala na odgovoru
Umirdanjo
Posts: 85
Joined: 03 Aug 2009, 19:03

je li se taj seminarski mora raditi?(vanredan sam,tek sam izborni prijavio)
Nisam nikad bio na predavanjima a ni na vjezbama(ako ih ima ikako :mrgreen:) iz ovog predmeta,i sad procitam da nema literature,nego se trebalo pratit na predavanjima..
I do kad se najkasnije seminarski moze predati?  :h055:
Alen89
Posts: 2136
Joined: 01 Jul 2009, 13:49

[quote="Umirdanjo"]
je li se taj seminarski mora raditi?(vanredan sam,tek sam izborni prijavio)
Nisam nikad bio na predavanjima a ni na vjezbama(ako ih ima ikako :mrgreen:) iz ovog predmeta,i sad procitam da nema literature,nego se trebalo pratit na predavanjima..
I do kad se najkasnije seminarski moze predati?  :h055:
[/quote]
Kolega, ja sam odgovorio u nekoliko postova kako se treba uradit seminarski. A sto se tice predaje, 04.06. je ispit, pa zato pozuri da uradis seminarski na vrijeme !
TinkerBeLL
Posts: 340
Joined: 11 Mar 2009, 07:57

Ukoliko neko slucajno danas nije dolazio na kliniku ili nije cuo - svi koji nisu danas imali indexe uz sebe da dobiju potpis, iduce sedmice mogu opet traziti profesoru potpis.
Umirdanjo
Posts: 85
Joined: 03 Aug 2009, 19:03

je li se mogu uzeti teme iz kriminologije, npr. kriminalitet i nasljedivanje,nasilje na sportskim terenima,najveci zlotvori u historiji...?
posto nisam na vrijeme,juce predao,je li rek’o prof. ili ass. kad se jos moze doci predati?Negdje sam cuo da je prof rek’o u petak da se donese,al’ sad ne znam kolko je to tacno...
Post Reply

Return to “II godina”