PFSA: Ustavno pravo I

Podforum studenata druge godine Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
stulic
Posts: 45
Joined: 22 Oct 2009, 13:52

Danas profesor Duvnjak na predavanjima u drugoj smjeni niti jednom nije spomenuo Boga, Majku Boziju, Dodika i RS. Bas cudno od njega, da nije covjek sta bolestan, pa mu se neda lajati kao inace...  :)
Potpisa nije bilo!
aldijana
Posts: 27
Joined: 29 Aug 2009, 13:47

Moze li nam neko od starijih kolega reci da li je prosle godine u maju bio gratis rok za one kojima je ostala I ili II glave iz Ustava I... :moli:
ajsa
Posts: 455
Joined: 09 Sep 2009, 16:06

[quote="aldijana"]
Moze li nam neko od starijih kolega reci da li je prosle godine u maju bio gratis rok za one kojima je ostala I ili II glave iz Ustava I... :moli:
[/quote]
kazu da ce biti al niko ne zna kada ce biti,posto sada prof.predaje i upravno pravo,pa sada kako ce nas rasporediti ne znam :S :S :S
studentica
Posts: 123
Joined: 01 Jul 2009, 10:41

ja sam isla juce kod profesora da ga pitam mogu li u maju odgovarati, jer mi je ostala samo 5 glava ustava I.nista mi konkretno nije mogao reci.samo eto da opet dodjem da pitam.jer sad u maju imaju apsolventski rokovi pa ne zna koliko ce njih biti. :zamisljen:
Eborg
Posts: 474
Joined: 15 May 2009, 20:11

Kada ćeš opet ići, tj. šta misliš kako to kod njega ide? Ja sam ga htio zamoliti da me pita 2-3 glave Ustava II.
studentica
Posts: 123
Joined: 01 Jul 2009, 10:41

[quote="Eborg"]
Kada ćeš opet ići, tj. šta misliš kako to kod njega ide? Ja sam ga htio zamoliti da me pita 2-3 glave Ustava II.
[/quote]ne znam kako ide,nisam ga nikad prije pitala.mislim da cu sljedeci petak opet ici jer znam da je petkom na fax-u.ako neko zna kojim je jos danima sigurno tu neka javi.
melina20
Posts: 148
Joined: 11 Apr 2010, 21:28

Da li je rekao profesor hoce li ove sedmice biti potpisa mozda,i koji dan?? ja sam ponovac pa nisam bila nkad na predavanju,a potpis mi treba da ovjerim semestar :).. unaprijed hvala  :d055:
Alen89
Posts: 2136
Joined: 01 Jul 2009, 13:49

[quote="melina20"]
Da li je rekao profesor hoce li ove sedmice biti potpisa mozda,i koji dan?? ja sam ponovac pa nisam bila nkad na predavanju,a potpis mi treba da ovjerim semestar :).. unaprijed hvala  :d055:
[/quote]
Jos nista nije spominjao !!
Eborg
Posts: 474
Joined: 15 May 2009, 20:11

[quote="studentica"]
[quote="Eborg"]
Kada ćeš opet ići, tj. šta misliš kako to kod njega ide? Ja sam ga htio zamoliti da me pita 2-3 glave Ustava II.
[/quote]ne znam kako ide,nisam ga nikad prije pitala.mislim da cu sljedeci petak opet ici jer znam da je petkom na fax-u.ako neko zna kojim je jos danima sigurno tu neka javi.
[/quote]

Hvala ti!  :d055:
aly
Posts: 177
Joined: 24 Mar 2010, 21:16

Je li postavlja samo jedno pitanje iz posebnog dijela, sta najvise pita?
Last edited by aly on 19 May 2010, 12:42, edited 1 time in total.
Post Reply

Return to “II godina”