PFSA: Pravna klinika iz krivičnog prava (izborni predmet)

Podforum studenata druge godine Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
delirium_tremens
Posts: 199
Joined: 28 Jun 2009, 00:49

Imamo li predavanja sutra iz klinike ? :D :U
dinci_75
Posts: 93
Joined: 24 Feb 2009, 14:46

Otisla na konsultacije da vidim za literaturu kao sto je profesor i obecao - nije ga bilo cekala sat vremena. Tako, ako je neko slucajno uspjeo da se vidi sa profesorom moze li napisati koja literatura ce se korisititi.  Hvala
Anna
Posts: 210
Joined: 29 May 2009, 15:36

pls ako je iko danas bio na predavanjima da mi kaze sta je bilo,ima li ista bitno?  :S
Nissy
Posts: 264
Joined: 31 Oct 2009, 19:58

Prof je rekao da mu seminarske možemo predavati od danas ili u njegov kabinet ili za vrijeme predavanja iz klinike.... seminarski ne treba da bude duži od 10 str, možemo izabrati temu koju želimo u koju ćemo ukomponovati ono o čemu su gosti pričali... rekao je da može bilo kakva tema iz krivičnog prava...
za vanredne studente koji nisu uopšte dolazili na predavanja je rekao da izaberu bilo koju temu iz udžbenika krivičnog prava i da je obrade i vidu eseja ili seminarskog rada... studenti koji završe rad mogu ga predati idući utorak, ostali ne moraju uopšte dolaziti... i  dobićemo eventualno 1 pitanje iz seminarskog (ovi koji predaju idući utorak onda će pitanje dobiti onaj tamo utorak) i to je to... :P
dinci_75
Posts: 93
Joined: 24 Feb 2009, 14:46

Kolegice to pokriva i moje pitanje.  :d055: Hvala
Dzenana88
Posts: 370
Joined: 30 Nov 2009, 22:30

[quote="Nissy"]

za vanredne studente koji nisu uopšte dolazili na predavanja je rekao da izaberu bilo koju temu iz udžbenika krivičnog prava i da je obrade i vidu eseja ili seminarskog rada... studenti koji završe rad mogu ga predati idući utorak, ostali ne moraju uopšte dolaziti... i  dobićemo eventualno 1 pitanje iz seminarskog (ovi koji predaju idući utorak onda će pitanje dobiti onaj tamo utorak) i to je to... :P
[/quote]

ma carica si-h v a l a  najljepša------
slaven
Posts: 13
Joined: 22 Nov 2009, 12:33

Da li neko slučajno ima neku svoju evidenciju ili spisak ljudi koji su gostovali na ovoj klinici, pogotovo advokata, uz neku eventualnu bilješku o temi o kojoj se razgovaralo? Bio bih vam veoma zahvalan da mi pomognete.  :d055:
Last edited by slaven on 14 May 2010, 10:17, edited 1 time in total.
sel22
Posts: 63
Joined: 10 Oct 2009, 16:25

jeli to znaci da vanredni studenti mogu uraditi seminarski na bilo koju temu iz krivicnog prava i pojaviti se na ispitu iz klinike ili moramo seminarski predati profesoru ili kako već treba ako mi moze neko da odgovori


Hvala
Dzenana88
Posts: 370
Joined: 30 Nov 2009, 22:30

koliko znam  može bilo koja tema iz  knjige krivičnog prava...jedino nisam sigurna do kada se mogu predavati radovi.....i nije mi  jasno ovo OSTALI NE MORAJU UOPŠTE DOLAZITI..iz par postova iznad......uglavnom,postavi pitanje iz seminarskog......
Provincijalka
Posts: 381
Joined: 26 Aug 2009, 16:01

Jel se na ovim predavanjima pričalo o uticaju alkohola na počinjenje KD?  :mrgreen:
Post Reply

Return to “II godina”