PFSA: Upravno pravo I

Podforum studenata četvrte godine Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
MI2
Posts: 365
Joined: 14 Apr 2010, 14:58

T - Ž polažu 29. maja u 3 sata  - može li neko potvrditi je li uobičajeno da ispit bude subotom_ Da nije neka greška? :moli:
snijeg
Posts: 82
Joined: 21 Oct 2009, 12:27

[quote="MarcusTulliusCicero"]
Gdje se nalaze ti spiskovi tačno? Slikat ću vam ja sutra pa postaviti ovdje. :)
[/quote]
Pa valjda se spiskovi nalaze na oglasnoj ploci cetvrte godine za stari sistem
Hajd kolega sutra uslikaj , please
Pozz
Ribafish
Posts: 71
Joined: 04 Sep 2009, 19:35

Apsolventski rokovi se ne nalaze na oglasnoj ploci 4.god. vec odmah s desne strane kad se uđe na faks,mislim da je tu oglasna ploca 1.god. pa odmah do nje su apsolventski rokovi !!!
MarcusTulliusCicero
Posts: 3963
Joined: 20 Feb 2009, 00:49
Contact:

OK. Pogledam sutra pa vam javim ovdje u toku dana. :)
snijeg
Posts: 82
Joined: 21 Oct 2009, 12:27

[quote="MarcusTulliusCicero"]
Image

:vozdra:
[/quote]
Hvala kolega
Ali ja sam zbunjen , Zna li neko Da li je ovo majski apsolventski rok za stari sistem ili je za bolonju ?
Zbunjen sam  jer na vrhu ovog spiska pise Upravno pravo I i II , a kod starog sistema nije Upravno pravo podijeljeno na Upravno pravo I i II  ?
ili su i bolonjci i stari sistem u isto vrijeme ??
Ja sam stari sistem .
Pozzzz 
MarcusTulliusCicero
Posts: 3963
Joined: 20 Feb 2009, 00:49
Contact:

Isti su datumi i satnica. Evo i slika za stari sistem. :)

Image
Bexone
Posts: 19
Joined: 01 Dec 2009, 22:25

Vezano za pricu u Tuzli gdje je profesor navodno nazvao tu "delegaciju"  propalicama nije tacno. Bila sam prisutna kada je 15 minuta galamio da dzaba ne idemo kod dekana i da se zalimo, da mu je dekan prenio da je dolazila grupa studenata iz Tuzle i da je dekan njemu rekao da su to propalice. Prema tome, ne obazirite se na suplje price i navodno mijenjanje profesora. Vi znate kako se uprava kod Ajanovica polagala i sada nam je muka sto su je prethodni polozili na blef a mi moramo uciti. Ne kazem ja i ja bih voljela skriptu nauciti i poloziti a ne knjigu, ali na to mi sad u ovom trenutku ne mozemo uticati. Prihvatite se knjige, a ako se prof promijeni tim bolje, mada cisto sumnjam...
DOP_GUN
Posts: 39
Joined: 06 Oct 2009, 21:33

[quote="Bexone"]
Vezano za pricu u Tuzli gdje je profesor navodno nazvao tu "delegaciju"  propalicama nije tacno. Bila sam prisutna kada je 15 minuta galamio da dzaba ne idemo kod dekana i da se zalimo, da mu je dekan prenio da je dolazila grupa studenata iz Tuzle i da je dekan njemu rekao da su to propalice. Prema tome, ne obazirite se na suplje price i navodno mijenjanje profesora. Vi znate kako se uprava kod Ajanovica polagala i sada nam je muka sto su je prethodni polozili na blef a mi moramo uciti. Ne kazem ja i ja bih voljela skriptu nauciti i poloziti a ne knjigu, ali na to mi sad u ovom trenutku ne mozemo uticati. Prihvatite se knjige, a ako se prof promijeni tim bolje, mada cisto sumnjam...
[/quote]
*, ne lupetaj! Izasla si sa ispita prebrzo, nisi ostala do kraja!

3.5. Zabranjeno je lažno predstavljanje, kao i iznošenje privatnih podataka drugih korisnika foruma.
Last edited by DOP_GUN on 16 May 2010, 16:16, edited 1 time in total.
Bexone
Posts: 19
Joined: 01 Dec 2009, 22:25

Ma dobro, kada bi se lagali bilo bi da lupetam cijenjeni kolega! Bila sam dovoljno dugo da cujem njegov ders vezano za tu grupu studenata, a koliko znam da sam preko puta njega sjedila tako da sam odlicno svaku rijec cula. I sta sad trebam ja govoriti joooj kretena oborio me a ja pojma nisam imala! Ocito si kolega bio tu pa cuo sta sam odgovarala! Budimo realni!
Post Reply

Return to “IV godina”