PFTZ: Finansije i finansijsko pravo

Još malo pa diploma...
pravnica1982
Posts: 64
Joined: 08 Dec 2009, 21:20

Da li neko od kolega zna jesu li vec bili rezultati iz FFP prije 1.maja!!??  :h055:
Hvala puno.  :vozdra:
Nefertiti
Posts: 356
Joined: 01 Oct 2009, 18:04

Nisu :) bila sam u petak do 16h na faxu i nista nije bilo.
Zigurat
Posts: 26
Joined: 17 Dec 2009, 16:34

Izasli su rezultati.Standardni dzihad.Prvi dio polozilo je 9 studenata a drugi nesto manje.Eto da znate.Pozz :p025:
tratincica
Posts: 54
Joined: 05 Nov 2009, 23:21

nacula sam od proslih generacija da se moze odgovarati na usmenom cak i ako ne polozis pismeni???da li neko zna nest vise o tome??? :moli:
BOMBONCIC
Posts: 92
Joined: 27 Jun 2009, 17:57

[quote="tratincica"]
nacula sam od proslih generacija da se moze odgovarati na usmenom cak i ako ne polozis pismeni???da li neko zna nest vise o tome??? :moli:
[/quote]

Neki dan kad sam cekala da uzmem potpis,kolega s 4te tvrdio je da je dobio 5-6 pa mora na usmeni,a kolegice sto su bile s njim kazu da je slagao i da je pao al je dosao na usmeni i kaze covjek mu postavio jedno pitanje on odgovorio,postavio drugo on nije znao i upisao mu 6 :D Tako da vjerujem da je istina to sto si cula samo ne znam koja je procedura,dal se treba licno profesoru javiti ili Aniti... :zamisljen:
Nefertiti
Posts: 356
Joined: 01 Oct 2009, 18:04

To nije istina, ass proziva po spisku polozenih i uzima indexe a onda prema indexima odgovaraju oni koji hoce vecu ocjenu a ko ne zeli vecu ocjenu onda mu profesor odma upise uspjeh sa pismenog ispita cim bude prozvan. Kolege koje dobiju 5/6 se vode kao da su polozili jer budu na spisku, a taj kolega je malo slagao kao sto to cesto cine iz nepoznatog razloga, jer nije fer da odredjeni broj studenata prodje kroz iglene usi na pismenom i poloze a oni koji ne poloze imaju isti tretman tj. jos bolji jer je usmeni kod prof. Halida samo forma.
Last edited by Nefertiti on 05 May 2010, 11:59, edited 1 time in total.
queen
Posts: 14
Joined: 14 Nov 2009, 15:16

Je li to znaci onda da na usmenom ispitu odgovara samo onaj ko zeli vecu ocjenu, a oni koji su zadovoljni mogu upisati ocjenu sa pismenog?  :)
Nefertiti
Posts: 356
Joined: 01 Oct 2009, 18:04

Da, usmeni ima po zelji. Mnogi odgovaraju za vecu ocjenu jer je profesor rekao da je bitno poloziti pismeni s obzirom da polozen pismeni ispit znaci da je student usvojio barem 80% znanja bez obzira na visinu ocjene, a on na usmenom poveca ako student zeli i sa 6 na 9.
queen
Posts: 14
Joined: 14 Nov 2009, 15:16

Hvala kolegice
mirhica87
Posts: 60
Joined: 19 Nov 2009, 20:10

kolege jel znate hocel prof davati jos potpise i kad dolazi slijedeci put???? unaprijed hvala    ;)
Post Reply

Return to “Treća godina”