PFSA: Pravna logika sa metodologijom prava (Novi naziv: Sociologija prava)

Podforum studenata prve godine Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
Dorian.Gray
Posts: 192
Joined: 03 Feb 2010, 01:12

i ja se braam u slijedeci tutorak @@ il ponedeljak ...

do 7 maja :D
Alniyat
Posts: 419
Joined: 26 Aug 2009, 10:36

Izasli su rezultati iz Metodologije. Uvid u rad je u cetvrtak u 16h a upis ocjena u petak u 14:30. Obadvoje u kabinetu 123.
kaca797
Posts: 93
Joined: 16 Feb 2010, 16:29

....Moze li neko da mi kaze, za one koji su upisali 2008/2009, da li mogu izlaziti na parcijale ? :S Hoce li biti parcijale u maju?
Aminaa
Posts: 127
Joined: 10 Dec 2009, 20:38

vezano za potpis kod profesora Saltage..cula sam kao nedaje potpis ukoliko te nije zapazio na predavanjima :|..da li je to tacno ???
codecivil
Posts: 636
Joined: 23 Sep 2009, 12:35

[quote="Aminaa"]
vezano za potpis kod profesora Saltage..cula sam kao nedaje potpis ukoliko te nije zapazio na predavanjima :|..da li je to tacno ???
[/quote]kad mu dodje 500 osoba na potpis bas ce tad gledati ko je bio ko nije :f010:
keno_sa
Posts: 218
Joined: 16 Dec 2009, 22:52

Da li se ovi eseji izlazu?
Ako neko zna molim da mi odgovori :)
selmicaaa
Posts: 457
Joined: 01 Oct 2009, 22:10

[quote="keno_sa"]
Da li se ovi eseji izlazu?
Ako neko zna molim da mi odgovori :)
[/quote]
Da!
Darx
Posts: 103
Joined: 24 Aug 2009, 21:31

mozel mi neko reci kako treba izgledati naslovna stranica iz ovog predmeta za seminarski rad, da mi objasni ovdje ili posalje primjer na e-mail, hvala unaprijed
keno_sa
Posts: 218
Joined: 16 Dec 2009, 22:52

[quote="selmicaaa"]
[quote="keno_sa"]
Da li se ovi eseji izlazu?
Ako neko zna molim da mi odgovori :)
[/quote]
Da!
[/quote]
Ako moze jos jedno pitanje Selmice  :mrgreen:
Jel se esej brani odmah kad predas, ili ona ti kaze neki datum?
deni90
Posts: 100
Joined: 29 Sep 2009, 20:36

Esej se ne brani odmah, već će ass.objaviti datum ili reći kada ko brani.

Naslovna izgleda ovako:

                                                              Pravni fakultet u Sarajevu










                                                                      Naslov eseja

                                                                          ( esej )





                                                                                                  Predmet:
                                                                                                  Profesor:
                                                                                                  Asistent:
                                                                                                  Student:
                                                                                                  Status: Redovan/vanredan
                                                                                                  Br.indexa:



                                                                  Sarajevo, maj 2010.
Post Reply

Return to “I godina”