PFSA: Upravno pravo I

Podforum studenata četvrte godine Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
mija
Posts: 85
Joined: 08 Oct 2009, 12:07

ne oslanjaj se na to da ce se Ajanovic vratiti.veca je vjerovatnoca da ce Duvnjak ostati...
svako prica nesto drugo!
jadore
Posts: 25
Joined: 29 Aug 2009, 10:21

Zna li neko koja pitanja se najcesce vrte iz zalbenog postupka,izvrsenja i upravnog spora ?
Anesssa
Posts: 17
Joined: 06 Apr 2010, 19:10

Ako neko naleti na Ajanovica, neka ga pita vezano za to vracanje, ja ga ganjam vec tri dana, al kao da je u zemlju propao... Tete na studenskoj kazu da bi se trebao vratiti i ispitivati stari rezim, al to jos visi u zraku, tako da...mozemo se samo nadati :moli:
dipl.pravnik
Posts: 3
Joined: 24 Apr 2010, 18:58

Da li bi to vazilo za stari rezim Pravnog fakulteta i odjeljenja u Tuzli? Ma ja bi isao i u Mostar da polazem Upravu samo da izbjegnem Duvnjaka.
dipl.pravnik
Posts: 3
Joined: 24 Apr 2010, 18:58

Ja sam iz Tuzle ali ovo nisam znao jer taj dan nisam isao na fax. Ali ako je ovo istina onda to treba Dekan da zna. Treba da zna i Ajanovic i svi ostali koji se ista pitaju na ovom fakultetu. Po meni je ovo jos jedan eklatantan dokaz da je Prof. Duvnjak totalno pogresna osoba na pogresnom mjestu, koja ne preza ni od cega, pa cak ni od blacenja svojih kolega profesora u istom stilu i na isti nacin na koji se bivsi dekan obracunava sa svojim neistomisljenicima. Jednom je Administrator ovog foruma napisao da mnogo zavisi od nas, ocjena koje mu damo, misljenja koje iznosimo i slicno. Pozivam, ovim sve, da ga ocjene po svojoj savjesti. Molim sve profesore, asistente, koji citaju ove forume, (ko zna mozda je i Dekan medju njima)  da konacno zavrse sa Prof. Duvnjakom kako znaju i umiju, jer mi studenti vise ne znamo sta da radimo sa njim i njegovim uvredama, shizo-epizodama i slicnim, o cemu je detaljno pisano ranije u milion navrata.
Jos nesto. Ako je Prof. Duvnjak u komisiji koja odlucuje da li ce Ajanovic biti izabran za nastavnika, a znamo sta bi Ajanovic predavao i ispitivao - nije li to sukob interesa u onom najgorem i najocitijem primjeru???  Mislim da je svima unaprijed jasno kako ce glasati prof. Duvnjak kada se bude odlucilvalo o sudbini jedne dobre i postene duse kakav je Ajanovic. Pozdrav svima koji su isli u Sarajevo, i zao mi je sto nisam znao da se islo jer bi sigurno isao i ja. Moja email adresa je javna pa neka se zna da sam uvijek voljan i spreman ici gdje god zatreba za dobro fakulteta i studenata.
Last edited by dipl.pravnik on 02 May 2010, 13:26, edited 1 time in total.
RunX
Posts: 18
Joined: 07 Oct 2009, 20:20

Izvinjavam se administratorima,ali na ovo sam morao odgovoriti ...
Za "profesora" Duvnjaka su svi ili korumpriani ili neznalice i naravno , on je jedini koji zarađuje svoju plaću ...

- Prisustvao sam kada profesor Duvnjak naziva ljenčugom profesora Festića jer kao nije se dugo uopšte ni pojavljivao na fakultetu  bez obzira na dugotrajnu bolest profesora Festića...
- Jednom prilikom ga je optužio za plagijatorstvo knjige ...
- Prisustvovao sam kada je u svom monolgu spomenuo kako mu je dekan sugerisao da malo promjeni sistem ispitivanja kao Dekan mu je spomenuo parafraziram : Dugo ti traje to ispitivanje po slovima, a njegov odgovr je bio : Heh nisam ja kao ti,ja zaradim svoju plaću.
- Nekoliko puta je kolege profesore,sa kojima radi i pije kafu nazivao lažovima, ljenčugama i kretenima...
- Nikada se nije udostojio da izgovori ime asistenta Ajanovića,nego ga konstanto omaložava nazivajući ga "onaj mali..." pa doda ponešto...
- i na kraju ko o čemu : upravo je profesor Duvnjak taj koji daje baška rokove kome hoće i ko mu se po nekom osnovu dodvori

Ovo sve mogu potvrditi sa svjedocima...(mada i ne moram jer je ovo sve više puta navedeno)

To je pogrešan čovjek na pogrešnom mjestu koji je spreman da gazi po mrtvima samo da ima (još jednu) poziciju...
I iskreno se nadam da će biti uklonjen ne sa Uprave,nego sa fakulteta...
kady
Posts: 1
Joined: 10 Apr 2010, 00:03

Zna li neko koja pitanja se najcesce vrte iz zalbenog postupka,izvrsenja i upravnog spora ? Hitno !!
email
Posts: 18
Joined: 29 Sep 2009, 19:29

može li neko napisati kad je majski apsolventski rok iz upravnog prava za slovo ć hvala :vozdra:
mija
Posts: 85
Joined: 08 Oct 2009, 12:07

nema jos termina,al bit ce malo kasnije jer valjda do 11.05 mu traju aprilski rokovi!
Krgo
Posts: 2
Joined: 08 May 2010, 11:39

Pa moras sacekati da ispita one koje je on zapiko. A onda ide prica o njegovom postenju.
Post Reply

Return to “IV godina”