PFSA: Penologija

Podforum studenata četvrte godine Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
poker
Posts: 73
Joined: 09 Sep 2009, 00:26

Ja imam knjigu kriminologije iz 2008..Da li ovaj raspored stranica vazi i za nju ili mi ucimo III,IX I X glavu??
tvitu
Posts: 42
Joined: 11 Aug 2009, 20:42

da li moze neko da napise od cega se sastoji taj ispit penologije, za stari sistem...jer sma ja cula da se nesto polaze i usmeno i pismeno, pa ako bi neko mogao da mi napise, jer nisam iz Sa tako da ne mogu otici ni do profesorice da je pitam...
i usput da mi neko kaze odakle se uci...
mnooogo hvala
poker
Posts: 73
Joined: 09 Sep 2009, 00:26

Moze li mi neko objasniti gdje se nalazi IUDEX gdje se polaze Penologija???
Paja
Posts: 32
Joined: 12 Feb 2010, 15:36

[quote="poker"]
Moze li mi neko objasniti gdje se nalazi IUDEX gdje se polaze Penologija???
[/quote]

Prekoputa kabineta prof Duvnjaka imas stepenice koje vode na sprat, tako da ti to dođe iznad Duvnjakovog kabineta.
liska
Posts: 30
Joined: 25 Feb 2010, 16:56

[quote="tvitu"]
da li moze neko da napise od cega se sastoji taj ispit penologije, za stari sistem...jer sma ja cula da se nesto polaze i usmeno i pismeno, pa ako bi neko mogao da mi napise, jer nisam iz Sa tako da ne mogu otici ni do profesorice da je pitam...
i usput da mi neko kaze odakle se uci...
mnooogo hvala
[/quote]
E, ovako..
Predmet je Kriminologija sa Penologijom. Polaže se odvojeno, Penologija pismeno (20 pitanja iz knjige ili skripte (jednostavnije iz skripte ako je možeš nabaviti)), Kriminologija usmeno (skripta ili knjiga; III,IX i X glava). Nakon toga se upisuje jedna ocjena.
Napomena: iz Kriminologije me je profesor pitao i nešto iz prve glave, pa nije na odmet pročitati.
Sretno!
tvitu
Posts: 42
Joined: 11 Aug 2009, 20:42

[quote="liska"]
[quote="tvitu"]
da li moze neko da napise od cega se sastoji taj ispit penologije, za stari sistem...jer sma ja cula da se nesto polaze i usmeno i pismeno, pa ako bi neko mogao da mi napise, jer nisam iz Sa tako da ne mogu otici ni do profesorice da je pitam...
i usput da mi neko kaze odakle se uci...
mnooogo hvala
[/quote]
E, ovako..
Predmet je Kriminologija sa Penologijom. Polaže se odvojeno, Penologija pismeno (20 pitanja iz knjige ili skripte (jednostavnije iz skripte ako je možeš nabaviti)), Kriminologija usmeno (skripta ili knjiga; III,IX i X glava). Nakon toga se upisuje jedna ocjena.
Napomena: iz Kriminologije me je profesor pitao i nešto iz prve glave, pa nije na odmet pročitati.
Sretno!
[/quote]


punooooooooooo ti hvala
Laly
Posts: 144
Joined: 04 Jan 2010, 12:57

Da li postoji mogucnost da Penelogiju polazu studenti koji jos nisu ocistili 3g a uzeli su za izborni Kriminologiju s penelogijom?...Unaprijed hvala...
Swatch83
Posts: 428
Joined: 27 Sep 2009, 12:47

Je li se ispit prijavljuje sa jednom prijavom pa napisem oba predmeta ili po jedna prijava za svaki predmet odvojeno??
poker
Posts: 73
Joined: 09 Sep 2009, 00:26

Za stari program se koristi jedna prijava,kao ime predmeta navedes Kriminologija s penologijom,a također napises i imena oba profesora..
MI2
Posts: 365
Joined: 14 Apr 2010, 14:58

Prepisala sam danas rokove : kriminologija je 25. maja u 10 sati, a penologija 28. isto u 10. Rekoše mi da se prvo izlazi na penologiju? Je li bitan redoslijed jer je sad rok za kriminologiju prije ovog drugog  :zamisljen:
Post Reply

Return to “IV godina”