PFSA: Pravna logika sa metodologijom prava (Novi naziv: Sociologija prava)

Podforum studenata prve godine Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
Sanja
Posts: 707
Joined: 03 Oct 2009, 02:17

[quote="Dorian.Gray"]
[quote="sanja"]
do kojeg datuma trebajhu da se prijave eseji ?? :|
[/quote]

do cetvrtka ovog za 6 dana  :|
[/quote]

daj nadji mi neku temu pa mi reci ....iz knjige ne moigu ovdje da se sjetim nicega .... pametnog ..nesto fino mi nadji ...ima neki naucnik na pocetku kod onih naucnih zakona i onoga ...ne ynam kako se zove ...ajj vidi pa mi javi da joj posaljem mail ....:)
nau.nau
Posts: 34
Joined: 22 Feb 2010, 23:33

[quote="Alermanjo"]
Kakve teme bi se trebale uzimati za esej, za ovaj predmet ?
[/quote]


bilo koja lekcija u knjizi profesora Tomica moze biti tema za esej, ili nesto iz formalne logike koja se obradjivala za prvu parc.  ... npr. - Naucna objektivnost (ovu temu je asistentica spomenula na vjezbama) ili sl.
Last edited by nau.nau on 18 Apr 2010, 19:01, edited 1 time in total.
bolestan
Posts: 265
Joined: 07 Apr 2009, 20:20

zna li neko kako je na komisijskom kod saltage, cuo sam da treba samo metode naucit, hvala
rale88
Posts: 288
Joined: 01 Oct 2009, 14:08

e drug jesi dobio odg na ovo pitanje i mene zanima. . . ?
Sanja
Posts: 707
Joined: 03 Oct 2009, 02:17

do kog datuma treba da se preda gotov esej ? :zamisljen:
nau.nau
Posts: 34
Joined: 22 Feb 2010, 23:33

zadnji rok za predaju eseja je 7. maj !  :haha:
keno_sa
Posts: 218
Joined: 16 Dec 2009, 22:52

Moze li mi neko predloziti neku finu temu ? Nemam knjige  :mrgreen:
Dorian.Gray
Posts: 192
Joined: 03 Feb 2010, 01:12

[quote="sanja"]


daj nadji mi neku temu pa mi reci ....iz knjige ne moigu ovdje da se sjetim nicega .... pametnog ..nesto fino mi nadji ...ima neki naucnik na pocetku kod onih naucnih zakona i onoga ...ne ynam kako se zove ...ajj vidi pa mi javi da joj posaljem mail ....:)
[/quote]

jao jao sanja moja ja tek sad ovo vidio , jedva sam sebi nasao temu a to je ********* ******* ********************************** ****  ;P

da sam vidio ranije potrazio bi , al dosad si valjda vec nasla !

Znaci danas je jos od 2 - 4 esej prijava , da odem


za oni koji ne znaju sta ce , ja mislim da je ona predlagala neki esej , mislim tako je barem mom drugu rekla " uzmi ti sine taj i taj esej " i hvala cao :D
deni90
Posts: 100
Joined: 29 Sep 2009, 20:36

Što se tiče teme za esej iz metod. može se npr. uzeti keka od metoda, aksiološka, dogmatička,lingvistička i td.
Sanja
Posts: 707
Joined: 03 Oct 2009, 02:17

[quote="Dorian.Gray"]
[quote="sanja"]


daj nadji mi neku temu pa mi reci ....iz knjige ne moigu ovdje da se sjetim nicega .... pametnog ..nesto fino mi nadji ...ima neki naucnik na pocetku kod onih naucnih zakona i onoga ...ne ynam kako se zove ...ajj vidi pa mi javi da joj posaljem mail ....:)
[/quote]

jao jao sanja moja ja tek sad ovo vidio , jedva sam sebi nasao temu a to je ********* ******* ********************************** ****  ;P

da sam vidio ranije potrazio bi , al dosad si valjda vec nasla !

Znaci danas je jos od 2 - 4 esej prijava , da odem


za oni koji ne znaju sta ce , ja mislim da je ona predlagala neki esej , mislim tako je barem mom drugu rekla " uzmi ti sine taj i taj esej " i hvala cao :D
[/quote]

eee ...dajjj reci mi do kad treba da se preda esej ja se braam u sljedeci utorak :D
Post Reply

Return to “I godina”