ISSS i prijavljeni ispiti?!

Rasprave o aktuelnim događanjima na Pravnom fakultetu Univerziteta u Sarajevu.
va_na
Posts: 136
Joined: 01 Mar 2010, 21:25

Ne mora za KPP, tek kad polozis trazi prijavu..
Al sta cu, pokusam pa sta bude :D
Jasna
Posts: 123
Joined: 30 Aug 2009, 20:40

Kad počinju junsko-julski rokovi? Ja sam čula da počinju 31.5 :|
Zar onda ne bi trebalo već da su termini na oglasnim pločama :c053:
berince_s
Posts: 514
Joined: 30 May 2009, 18:27

Pa eto....po prici asistenata, rokovi su dati studentskoj sluzbi :D a koliko nam je studentska efikasna u svom radu pokazuje trenutna situacija sa mogucnoscu prijave ispita :D
Tassa
Posts: 120
Joined: 07 Oct 2009, 15:50

Ljudi ima li neko da je polozio stvarno ili nasljedno a da mu je ponudjeno da ih prijavi za juni ??????
codecivil
Posts: 636
Joined: 23 Sep 2009, 12:35

molim vas moze li mi neko reci zasto nam nisu stavili da prijav ispite iz prvog semestra a stavili su iz 2 semes pozzz :zamisljen:
AdiMali
Posts: 171
Joined: 29 Jan 2010, 15:45

[quote="Tassa"]
Ljudi ima li neko da je polozio stvarno ili nasljedno a da mu je ponudjeno da ih prijavi za juni ??????
[/quote]

ima, nebrini bitno je samo da imas upisano u index....
Amcho
Posts: 4378
Joined: 12 Nov 2009, 18:39

[quote="adi"]
molim vas moze li mi neko reci zasto nam nisu stavili da prijav ispite iz prvog semestra a stavili su iz 2 semes pozzz :zamisljen:
[/quote]

Jer na ispite iz I semestra izlazis tek na II terminu junsko-julskog ispitnog roka :p031:
lamy
Posts: 51
Joined: 17 Oct 2009, 01:47

Ja ne mogu da prijavim niti jedan ispit iz cetvrtog semestra. Uopce mi nisu ponudjeni.
Mogu samo dva koja su mi ostala iz treceg semestra.

Da li se jos nekome ovo desilo?
forumas
Posts: 23
Joined: 07 Oct 2009, 20:08

Ja takodjer ne mogu prijaviti ni jedan ispit iz ovog semestra, a mogu iz prethodnog.
Nadam se da ce uskoro biti omogucena prijava i drugih predmeta, prijava ispita  je do 27.u mjesecu.
lamy
Posts: 51
Joined: 17 Oct 2009, 01:47

[quote="forumas"]
Ja takodjer ne mogu prijaviti ni jedan ispit iz ovog semestra, a mogu iz prethodnog.
Nadam se da ce uskoro biti omogucena prijava i drugih predmeta, prijava ispita  je do 27.u mjesecu.

[/quote]
Zvala sam ja studentsku jutros, i rekli su mi da dodjem s indexom da kao vide o cemu je rijec.
Pa eto, ako do ponedjeljka i dalje situacija bude ista, nema nam druge  :(
Post Reply

Return to “Događanja na fakultetu”