PFSA: Prva godina | Opća diskusija...

Podforum studenata prve godine Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
romarock
Posts: 49
Joined: 06 Feb 2010, 15:54

[quote="Alermanjo"]
Pocela je neka prica 'rekla kazala' na hodnicima fakulteta o ljetnoj skoli na Pravu ! ( bar sto se tice prve godine ). Posto su nam ukinuli april skroz. Pa ce kao ljetna skola da bude ( kao na ekonomiji ) u augustu !. S tim, da se moze izaci na predmet koji je obiljezen sa 'najmanjom prolaznoscu ' ( pretpostavljam Rim ). ( ne moze se polagati predmet koji je palo 10 ljudi ).
Za cijenu nismo jos culi,ali predavanja tog premdeta bi bila  u augustu. Prica se da je predstavnica Usp za Prvu godinu to pokrenula. ( pricu ). Koliko istine u tome ima,ne znam.
Zna li iko ista o tome ?

[/quote]
Da li to znaci da se u septembru ne moze polagati vise ispita, npr. kph i sociologija + lupam druga parcijala rima?
DE_integro_ED
Posts: 225
Joined: 07 Sep 2009, 01:35

Ko kaze da se ne moze, ipak ima nas na faxu ko kineza (a budi siguran da ima puno raje sto je pala ) dakle

ja kad izadjem na ispit iz KPH u Junu (to je prvi put), na popravni u Julu (to je drugi put) i u Septembru mi je 3 put ... kontas  :d055:

Al planiram poloziti u Junu sve :D  :haha:  :vozdra:
romarock
Posts: 49
Joined: 06 Feb 2010, 15:54

Ma presjeklo me u sekundi, reko gdje da ostanem bez septembra to bi mi poremetilo koncepciju rijesavanja nepolozenih ispita al eto zahvaljujuci tebi sam se ''vratija'' u normalu.
NOTAR
Posts: 2
Joined: 30 Nov 2009, 23:02

jel neko mozda bio juce na ispitu iz Strukture prava, zna li kakva su pitanja bila, i jel sta moglo prepisat ???
vecaveca
Posts: 694
Joined: 29 Sep 2009, 16:53

Opcenito me zanima do kada radi fax radnim danima a do kada vikendom ?
Alen89
Posts: 2136
Joined: 01 Jul 2009, 13:49

[quote="vecaveca"]
Opcenito me zanima do kada radi fax radnim danima a do kada vikendom ?
[/quote]
Ja znam da rade do 20:00. Eh vikendom ne znam tacno !
miwica
Posts: 110
Joined: 02 Mar 2010, 12:57

[quote="alenko_sa"]
[quote="vecaveca"]
Opcenito me zanima do kada radi fax radnim danima a do kada vikendom ?
[/quote]
Ja znam da rade do 20:00. Eh vikendom ne znam tacno !
[/quote]Radi li nedjeljom????'
Amcho
Posts: 4378
Joined: 12 Nov 2009, 18:39

N radi fax-s nedjeljom ;)
bubum
Posts: 170
Joined: 25 Sep 2009, 17:48

Nalazim se trenutno u nekoj dilemi, sta je sa studentima koji nisu ocistili prvi semestar, kada ce imati mogucnost da ga ociste, tj. kad ce imati rokove ????
Lisaa
Posts: 5702
Joined: 28 Dec 2009, 10:56

junsko/julski i septembarski rok  :d055:
Post Reply

Return to “I godina”