PFSA: Institucije rimskog prava

Podforum studenata prve godine Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
Zigurat
Posts: 26
Joined: 17 Dec 2009, 16:34

Ma ok.Nije frks.Al nije ovo tema za zezanje vec za neke druge stvari.Al ok.Pozz  :)
anestezija
Posts: 429
Joined: 26 Jun 2009, 12:40

Pozdrav.
Ako je neko u mogucnosti da slika ili stavi spisak na forum bila bih jako zahvalna.
Pozzz :D
Alen89
Posts: 2136
Joined: 01 Jul 2009, 13:49

[quote="Zigurat"]
Ma ok.Nije frks.Al nije ovo tema za zezanje vec za neke druge stvari.Al ok.Pozz  :)
[/quote]
Nekad stvarno cudna pitanja imate. Idete pola godine na Pravni fakultet, a jos ne znate neke osnovne stvari. Svasta !! :S
Zigurat
Posts: 26
Joined: 17 Dec 2009, 16:34

Hajd prestani pls.
MarcusTulliusCicero
Posts: 3963
Joined: 20 Feb 2009, 00:49
Contact:

Hajde ba šta vam je... Došlo je do malog nesporazuma i to je to. :) Tema je ''Institucije rimskog prava''

Uživajte! ;)
anestezija
Posts: 429
Joined: 26 Jun 2009, 12:40

S obzirom na to da svaki put na ispitu iz ovoga predmeta nailazim na puno vas koji se zale na ocjenjivanje doticne asistentice a dosad niko nije uradio nesto konkretno povodom toga, zamolila bih sve vas koji imate problema sa polaganjem pismenog ispita kod asistentice da mi se javite na privatnu poruku na ovom forumu, jer planiram da pisem zalbu dekanu (jer je dekan rekao kako se niko nije do sada zalio na njen rad) i moram da vidim koliko vas (nas) ima.Bit ce potrebno da se svi potpisemo.
Unaprijed hvala.
cisco
Posts: 317
Joined: 04 Sep 2009, 20:18

izasli su rezultati ...
a na papiru koji je okacen pise samo GRUPA I i GRUPA II (sve skupa 12sretnika), mene zanima posto je bilo vise grupa (po prezimenima, bar 3-4 grupe su te bile), mene zanima ima li gdje jos tih grupa okacenih (il' je to to) il' ja to nisam dobro vidio ?
codecivil
Posts: 636
Joined: 23 Sep 2009, 12:35

da li ima iko neku inforamaciju da ce se prof vratiti??kod ass ne dolazi u obzir :@ :nervoza:
Alniyat
Posts: 419
Joined: 26 Aug 2009, 10:36

[quote="adi"]
da li ima iko neku inforamaciju da ce se prof vratiti??kod ass ne dolazi u obzir :@ :nervoza:
[/quote]

Nista se jos ne zna... svi nagadjamo.
MEHOpuzic
Posts: 122
Joined: 09 Jan 2010, 14:55

Jesu li izasli rezultati za stari sistem???
Post Reply

Return to “I godina”