PFSA: Kriminologija

Podforum studenata prve godine Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
Judge Man
Posts: 415
Joined: 19 Oct 2009, 21:08

Jao koja neodgovornost -.- . Fkt necu ni otici na ispit, pa bilo ga, ne bilo, idc. Onima koji imaju zivce (jer ja nemam), neka odu sutra eto na predavanja pa bude ispita ne bude, i nek im je sretno. I fkt ja necu nikoga ganjati zbog necega sto se TREBA javiti makar 2 dana prije, sa tacnom informacijom, kada, ukolko, gdje... Mislim, svaka joj cast...nemam vise nijedne rijeci...bar ne za javnost...
codecivil
Posts: 636
Joined: 23 Sep 2009, 12:35

sutra ima ass vjezbe od 8 do 9 pa cemo je pitati  :)
EMin@
Posts: 215
Joined: 07 Nov 2009, 23:40

ja se odlicno sjecam da je asistentica rekla da ce biti u vrijeme predavanja ispit, fakultet regularno radi, ne vidim zasto ga ne bismo imali?!

uostalom, i kod halapica je bila slicna stvar, nije rekao od kojeg do kojeg slova prezimena ni sta ni kako, nego samo u vrijeme vjezbi i to je to. i imali smo ispit.
mislim da ce biti.
Judge Man
Posts: 415
Joined: 19 Oct 2009, 21:08

Da, da, al sve je ovo "ja mislim", "ja se nadam" , "mislim da ce".....imal iko da zna 100% hocel' biti il ne? C'mon ppl -.-
Amcho
Posts: 4378
Joined: 12 Nov 2009, 18:39

[quote="EMin@"]
ja se odlicno sjecam da je asistentica rekla da ce biti u vrijeme predavanja ispit, fakultet regularno radi, ne vidim zasto ga ne bismo imali?!

uostalom, i kod halapica je bila slicna stvar, nije rekao od kojeg do kojeg slova prezimena ni sta ni kako, nego samo u vrijeme vjezbi i to je to. i imali smo ispit.
mislim da ce biti.
[/quote]

Koleginice,mozda je vama isto

Ali ako mogu svi ass. staviti po 2-3 dana ranije obavjest i satnicu ispita mogla je i ass. isto uraditi

Da ne govorim da mozda mi neki nemamo vremena da dodjemo 6h ranije i da se nadamo i cekamo kad nam je ispit,i gubimo dragocjeno vrijeme koje bi iskoristili za pripremanje metodologije koja nam je u cetvrtak

Lijep pozdrav ;)
Judge Man
Posts: 415
Joined: 19 Oct 2009, 21:08

[quote="Amcho"]
[quote="EMin@"]
ja se odlicno sjecam da je asistentica rekla da ce biti u vrijeme predavanja ispit, fakultet regularno radi, ne vidim zasto ga ne bismo imali?!

uostalom, i kod halapica je bila slicna stvar, nije rekao od kojeg do kojeg slova prezimena ni sta ni kako, nego samo u vrijeme vjezbi i to je to. i imali smo ispit.
mislim da ce biti.
[/quote]

Koleginice,mozda je vama isto

Ali ako mogu svi ass. staviti po 2-3 dana ranije obavjest i satnicu ispita mogla je i ass. isto uraditi

Da ne govorim da mozda mi neki nemamo vremena da dodjemo 6h ranije i da se nadamo i cekamo kad nam je ispit,i gubimo dragocjeno vrijeme koje bi iskoristili za pripremanje metodologije koja nam je u cetvrtak

Lijep pozdrav ;)
[/quote]

Agreed. Jer fkt da ja gubim to dragocijeno vrijeme cekajuci ispit il potvrdu da ispita ima nekoliko sati, ne pada mi na um. Ono fkt, trebalo se znati recimo jos u petak, ili eventualno jutros...
I sta sad da cinimo?
Amcho
Posts: 4378
Joined: 12 Nov 2009, 18:39

Nadati se da ce neko biti kolegijalan pa ko je blizu fax-sa otici ujutro i vidjeti sa ass. sta je u vezi ispita,kada,u koliko i to
vecaveca
Posts: 694
Joined: 29 Sep 2009, 16:53

[quote="adi"]
sutra ima ass vjezbe od 8 do 9 pa cemo je pitati   :)
[/quote]
Last edited by vecaveca on 05 Apr 2010, 22:44, edited 1 time in total.
el_phenomeno
Posts: 6
Joined: 02 Mar 2010, 22:38

jeli ovaj ispit stvarno lagan kako svi pricaju,mislim ja nisam ni knjige otvorio nadam se da je ispit onakav iz prica tj.da su sva pitanja na zaokruzi i da se moze uraditi za 5min,ako grijesim ispravljajte odmah :D
Amcho
Posts: 4378
Joined: 12 Nov 2009, 18:39

[quote="el_phenomeno"]
jeli ovaj ispit stvarno lagan kako svi pricaju,mislim ja nisam ni knjige otvorio nadam se da je ispit onakav iz prica tj.da su sva pitanja na zaokruzi i da se moze uraditi za 5min,ako grijesim ispravljajte odmah :D
[/quote]

10 pitanja na zaokruzivanje :P

4-5 ponudjenih odgovora,samo je jedan tacan

max. 50 bodova

ako ti je tacno jedno pitanje samo imas pravo izaci na II parc. :)
Post Reply

Return to “I godina”