PFSA: Međunarodno krivično pravo

Podforum studenata treće godine Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
AdiMali
Posts: 171
Joined: 29 Jan 2010, 15:45

Kako se moze doci do tih predavanja i materijala ako se neide na predavanja, i sta je sa tim parcijalnim djelom ispita da li ce biti 7 aprila ili ce se ispit polagat integralno

hvala
elSaik
Posts: 480
Joined: 21 Feb 2009, 18:38

Jel' se mora izaći na parcijalu?
angie88
Posts: 25
Joined: 23 Feb 2010, 18:20

[quote="AdiMali"]
Kako se moze doci do tih predavanja i materijala ako se neide na predavanja, i sta je sa tim parcijalnim djelom ispita da li ce biti 7 aprila ili ce se ispit polagat integralno

hvala
[/quote]
na vjezbama asistentica daje svaki put dio onoga sto ce biti na parcijali....i tako na kraju cemo skupiti sve potrebno za ispit... bice parcijala 7.aprila...
monroe
Posts: 137
Joined: 02 Sep 2009, 17:53

Je li tesko polagati ovaj ispit ako se ne izadje na parcijalu jer ocigledno stvarno nema sanse da se nabave ta predavanja...
Dama Pikova
Posts: 965
Joined: 22 Feb 2009, 00:19

Ovo je predmet oko kojeg se najmanje trebaš brinuti. Dovoljno je pred ispit pročitati knjigu s razumijevanjem.
emirs
Posts: 8
Joined: 12 Nov 2009, 10:41

[quote="monroe"]
Je li tesko polagati ovaj ispit ako se ne izadje na parcijalu jer ocigledno stvarno nema sanse da se nabave ta predavanja...
[/quote]

ma ne brini se oko ovog predmete relativno je lako polozit
Anela88.
Posts: 11
Joined: 08 Jan 2010, 22:08

Pa zar nije pismeno ispit? Pitanja na zaokruzivanje, tako sam ja cula?
adisab
Posts: 22
Joined: 01 Mar 2009, 16:32

da,ispit je na zaokruzivanje,nista posebnooo,ne bi trebalo biti problema sa ovim ispitom
AdiMali
Posts: 171
Joined: 29 Jan 2010, 15:45

Koliko je istina ako neko zna da vanredan student koji je ove godine upisao godinu moze polagati ovaj predmet sad u aprilskom roku, iako nisu zavrsena predavanja, tj ovaj semestar.
Za medunarodno javno znam da se moze, profesorica je potvrdila, pa me zanima jel neko zna da li je tako isto i sa ovim predmetom

hvala ;)
monroe
Posts: 137
Joined: 02 Sep 2009, 17:53

Moze li neko skenirati taj materijal sto ass daje za parcijalu pa da se to nadje u skriptarnici...slucajno? 
Post Reply

Return to “III godina”