PFSA: Institucije rimskog prava

Podforum studenata prve godine Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
Amcho
Posts: 4378
Joined: 12 Nov 2009, 18:39

Iduci-a koji-a bude napisao-la je li prof. Lucic suspendovan i zasto i sl. ide na hladjenje

Sve dok nema javnog obavjestenja nemamo sta nagadjati :p031:
Alniyat
Posts: 419
Joined: 26 Aug 2009, 10:36

[quote="maka20"]
[quote="Alniyat"]
[quote="maka20"]
Lucic ide u Ameriku mjesec dana a komisijski ispit ce biti usmeno za 15-tak dana tako mi Irena danas rekla.......mislim za komisijski  mi je rekla, a za Ameriku druga asistentica....a sada je na bolovanju....tako da glasine da je suspend. nisu istinite  :cupo:
[/quote]

Jeli ti slucajno ista rekla za ove standardne ispite oko ove dileme usmeno/ pismeno...?
[/quote]


standarni redovni ispitni termin 1.4 i 29.4 ce biti pismeno, jedino ce komisijski ispitni termin biti usmeno
[/quote]

Hvala. Sad barem nema dileme...  :)

Edit by Amcho...Lose citiranje
Last edited by Alniyat on 27 Mar 2010, 01:52, edited 1 time in total.
ally mcbeal
Posts: 790
Joined: 20 Jan 2010, 12:23

da li neko od starijih kolega zna otprilike kada bude rok za polaganje u rimu,mislim otprilike,naravno,i kada cemo to saznati,hvala unaprijed... :kava: :d045:
Amcho
Posts: 4378
Joined: 12 Nov 2009, 18:39

[quote="ally mcbeal"]
da li neko od starijih kolega zna otprilike kada bude rok za polaganje u rimu,mislim otprilike,naravno,i kada cemo to saznati,hvala unaprijed... :kava: :d045:
[/quote]

http://epravo.ba/rokovi-i-termini/prva-godina/30/

Sve tu pise :)
zaljepljena
Posts: 538
Joined: 14 Sep 2009, 09:13

[quote="muceba"]
[quote="AmraA"]
jel slucajno zna neko kada ce biti komisija???? unaprijed hvala
[/quote]


na oglasnoj pise 8.4 i 6.5
[/quote]

Je li ovo sigurno?  :O
muceba
Posts: 18
Joined: 15 Dec 2009, 17:07

[quote="zaljepljena"]
[quote="muceba"]
[quote="AmraA"]
jel slucajno zna neko kada ce biti komisija???? unaprijed hvala
[/quote]


na oglasnoj pise 8.4 i 6.5
[/quote]

Je li ovo sigurno?  :O
[/quote]

pa trebalo bi da jest ako pise na oglasnoj
zaljepljena
Posts: 538
Joined: 14 Sep 2009, 09:13

@ muceba

nije da ja sumnjam u tebe kolega, vec sam po prirodi panicar, a posto nisam bila u mogucnosti da sama vidim oglasnu plocu, trebalo mi je da mi neko vise puta potvrdi tacnost ove informacije  :mrgreen:

hvala ti  :biggrinlove:
muceba
Posts: 18
Joined: 15 Dec 2009, 17:07

[quote="zaljepljena"]
@ muceba

nije da ja sumnjam u tebe kolega, vec sam po prirodi panicar, a posto nisam bila u mogucnosti da sama vidim oglasnu plocu, trebalo mi je da mi neko vise puta potvrdi tacnost ove informacije  :mrgreen:

hvala ti  :biggrinlove:
[/quote]

nema na cemu samo se ne sikiraj puno ne valja to za pluca :D
Lovely Lady
Posts: 68
Joined: 20 Oct 2009, 23:22

Obzirom da ima samo pismeni ispit,šta mislite hoce li biti po principu onog testa kao u  posljednjem  jan-feb ispitnom roku ili esejska pitanja kako je bilo proteklih godina?
beti
Posts: 88
Joined: 24 Sep 2009, 20:54

Bit ce test kao i na jan-feb roku...ja sam napisala neka pitanja par stranica prije pa de i vama sad kad bude ispit napisite i vi pitanja koja su bila, makar okvirno da se zna.
Post Reply

Return to “I godina”