PFTZ: Obligaciono pravo

Još malo pa diploma...
Nefertiti
Posts: 356
Joined: 01 Oct 2009, 18:04

Ja sam preskocila ugovor u korist trecih lica i pobijanje duznikovih pravnih radnji  :U ali i ja izlazim prvi put u aprilu pa se nadam da iz te dvije oblasti nece dati pitanja ili zadatak!
Dino
Posts: 268
Joined: 23 Sep 2009, 17:54

Profesor je kralj....samo upise ocjene,gospodin :)
Nefertiti
Posts: 356
Joined: 01 Oct 2009, 18:04

[quote="Dino"]
Profesor je kralj....samo upise ocjene,gospodin :)
[/quote]

Aaaaaaa super
Almir
Posts: 104
Joined: 23 Sep 2009, 09:31

[quote="Nefertiti"]
Ne znam zasto se kolegama cini strasno sto je odvojen teorijski dio od zadatka, uradit cemo teoriju predati papir i uzeti novi papir sa zadatkom, fakticki kao i prije samo sto sada imas dva papira umjesto jednog. Teorijski dio ionako nije tezak, jeste obiman ali nije bauk.
[/quote]
Na posljednjem predavanju, profesor je objasnio princip rada. Prvo se radi zadatak a nakon 7 dana teorija. Tko ne polozi zadatak ne moze pristupiti polaganju teorije. Polozeni zadatak ce vaziti neko vrijeme ali ne i cijelu godinu. Srednja vrijednost ocjene zadatka i teorije cinice konacnu ocjenu (npr: 7 i 9 = 8) 
Nefertiti
Posts: 356
Joined: 01 Oct 2009, 18:04

[quote="Almir"]
[quote="Nefertiti"]
Ne znam zasto se kolegama cini strasno sto je odvojen teorijski dio od zadatka, uradit cemo teoriju predati papir i uzeti novi papir sa zadatkom, fakticki kao i prije samo sto sada imas dva papira umjesto jednog. Teorijski dio ionako nije tezak, jeste obiman ali nije bauk.
[/quote]
Na posljednjem predavanju, profesor je objasnio princip rada. Prvo se radi zadatak a nakon 7 dana teorija. Tko ne polozi zadatak ne moze pristupiti polaganju teorije. Polozeni zadatak ce vaziti neko vrijeme ali ne i cijelu godinu. Srednja vrijednost ocjene zadatka i teorije cinice konacnu ocjenu (npr: 7 i 9 = 8) 
[/quote]

Cccc ne mogu da vjerujem. Glupost.
BOMBONCIC
Posts: 92
Joined: 27 Jun 2009, 17:57

Imam osjecaj kao da je ovo neki novi fakultet...
Dino
Posts: 268
Joined: 23 Sep 2009, 17:54

Ovo je bas bezveze,nesto sve mijenjanju....Sta im to treba,ali ok,opet ova druga knjiga je manja od prve :) I nekako mi jednostavnije djeluje,ali eto vidjet cemo kad podjem citati :).Nakon aprila  :mrgreen:
cvjetic83
Posts: 117
Joined: 09 Jul 2009, 23:44

i meni je ovo glupost polaganja al eto ko smo mi da nas neko pita sta hocemo.....
Dino
Posts: 268
Joined: 23 Sep 2009, 17:54

Da li ce sutra biti predavanja iz Obligacija u 16:00?
Sandra Softic
Posts: 113
Joined: 08 Oct 2009, 16:46

[quote="Dino"]
Da li ce sutra biti predavanja iz Obligacija u 16:00?
[/quote] Ass.rece na vjezbama da cemo imati predavanja sad u pet. i da prof. nece biti dugo jer ide na put..
Post Reply

Return to “Treća godina”