Peticija za prenos ispita

Rasprave o aktuelnim događanjima na Pravnom fakultetu Univerziteta u Sarajevu.
Robben
Posts: 11
Joined: 29 Aug 2009, 20:49

[quote="BosnaSa"]
odbren je prenos dva ispita,ali nista od oktobarskog (USP) :mrgreen:
[/quote]

Je li to sigurno ili je zafrkancija neka???
MarcusTulliusCicero
Posts: 3963
Joined: 20 Feb 2009, 00:49
Contact:

Evo postaviše obavijest na naš fan page na FB-u:
Postovane studentice i studenti,

Sa radosću Vas obavjestavam da se rukovodstvo USP-a , izborilo za prenos dva ispita.

Takodjer za stari sistem osiguran je bezuslovni upis u narednu godinu studija, s tim da ako je neko npr. dao uslov za... drugu godinu, moze da upise trecu.

Upozoravamo studente da NECE biti oktobarskog roka, te da se od ove skolske godine primjenjuje novi zakon o visoko skolskom obrazovanju, gdje od naredne godine nece biti aprilskog i junskog roka.

http://portal.monks.ba/start/LinkClick. ... d&tabid=69

Veliki pozdrav,
Čuj nema aprilskog i junskog roka. Hajde ovo za aprilski se i ranije nešto suškalo, ali junski!  :tuga:
Dama Pikova
Posts: 965
Joined: 22 Feb 2009, 00:19

hahaha  :f010:

U sustini se ne smijem, jer je moguce da je to tacno, vec mi je jedna djevojka pricala da je moguce da nemamo aprilski i junski rok, ja sam mislila da nije sva svoja   :mrgreen:

Sad tek vidim da je informacija iz USP, nista zaglavili smo  :uzdise:
Last edited by Dama Pikova on 07 Sep 2009, 15:48, edited 1 time in total.
MarcusTulliusCicero
Posts: 3963
Joined: 20 Feb 2009, 00:49
Contact:

Ma ukinuli juni zbog Svjetskog prvenstva sljedeće godine. :mrgreen: Ako se kvalifikujemo da se može otići u Afriku. :mrgreen:
Dama Pikova
Posts: 965
Joined: 22 Feb 2009, 00:19

Nema nikakvog smisla, dislocirano odjeljenje u Tuzli nema aprilski i jedan rok u septembru, a mi nemamo juni... gdje tu pravda, gdje su tu jednaka prava...  :mrgreen:
MarcusTulliusCicero
Posts: 3963
Joined: 20 Feb 2009, 00:49
Contact:

Ovaj momak iz USP-a koji je pisao obavijest je napravio grešku. Nije u pitanju junski rok, nego septembarski. Iz USP-a je potvrđeno da je situacija ovakva.

1. Mogu se prenijeti 2 ispita.
2. Nema oktobarskog roka.
3. Ukinuti su aprilski i septembarski ispitni rokovi!


Napominjem da su ovo infomrmacije iz USP-a, tako da ne napadate i ne bacate drvlje i kamenje na nas ako dođe do nekih promjena!
maki987
Posts: 15
Joined: 04 Jun 2009, 15:51

ispricavam se na smetnji, ne shvatam bas najbolje - ukinuta su oba septembarska termina?
Dzazera
Posts: 65
Joined: 18 Aug 2009, 12:14

E haj sad majcin sine,preguraj drugu u roku, sa prenesenim ispitom ,minus april i septembar  :dunno: :dunno:
Dama Pikova
Posts: 965
Joined: 22 Feb 2009, 00:19

[quote="maki987"]
ispricavam se na smetnji, ne shvatam bas najbolje - ukinuta su oba septembarska termina?
[/quote]

Tako kazu iz USP-a mada ja imam neku nadu, da cemo ipak imati barem jedan. Ali po Čomaginim rijecima oba termina u septembru su ukinuta.
massa
Posts: 81
Joined: 07 Jun 2009, 22:28

Hajte ljudi jbga bar 2 mozemo prebaciti,zato cu sad rastereceno uciti metodologiju,
jbga,bolje ista nego nista,sta bi bilo da nisu dali dva a ukinuli nam rokove :mrgreen:
Locked

Return to “Događanja na fakultetu”