PFSA: Ustavno pravo I

Podforum studenata druge godine Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
unlimited
Posts: 63
Joined: 30 Jun 2009, 20:32

OK, hvala kolegice.
Damir89
Posts: 292
Joined: 06 Jul 2009, 22:40

Ali je najgore kad se mora sjesti  lijevo od stolica ispred stola, pa piši na koljenima, pati se... Dobar je bio danas Duvnjak, nije komplikovao, valjda što je neparni dan  :P

Samo je jednoj jadnici dao ispitno pitanje koje nema ni na jednom spisku glave V - političke stranke (lekcija nakon zakonodavnog referenduma), pa bi trebalo ubuduće i to učiti, za one koji se još nisu riješili ovog belaja  :o293:
Last edited by Damir89 on 11 Mar 2010, 22:56, edited 1 time in total.
lejla777
Posts: 56
Joined: 22 Feb 2009, 16:15

Tek pocinjem spremati Ustavno.
Imam knjigu iz 2006., no posto vecina govori da se uci po onoj iz 1998. otisla sam danas u kopirnicu i uzela tu. No, kada sam dosla kuci, -  vidim da je zapravo knjiga iz 1995.
Jesu li ista ta dva izdanja, ili cu se morati vratiti po 3. knjigu Ustavnog  :@
unlimited
Posts: 63
Joined: 30 Jun 2009, 20:32

Ma sve je to isto.... ja mislim da mozes uciti i po toj iz 1995. ali kod nekih lekcija koje se odnose na medjunarodnu zajednicu (npr. u Ustavnom II imas neke lekcije koje se odnose na Evropsku uniju) njih malo nadopuni tekstom iz 2006 godine, jer su se neke stvari ipak promijenile.
Nissy
Posts: 264
Joined: 31 Oct 2009, 19:58

[quote="Damir89"]

Samo je jednoj jadnici dao ispitno pitanje koje nema ni na jednom spisku glave V - političke stranke (lekcija nakon zakonodavnog referenduma), pa bi trebalo ubuduće i to učiti, za one koji se još nisu riješili ovog belaja  :o293:
[/quote]

To pitanje-Političke stranke i predstavnička vladavina je postavio više puta...i ja sam bila među tim sretnicima, sreća pa sam naučila prije nego sam ušla u kabinet.... :D
Tako da nemojte preskakati tu lekciju....
Endzy_dzy
Posts: 158
Joined: 20 Oct 2009, 17:19

Hehehe...ja sam bila te srece da je na meni isprobao nova pitanja...Kad mi je rekao POLITICKE STRANKE I PREDSTAVNICKA VLADAVINA kabinet mi se okrenuo,ali eto sreca da sam znala,ne bas sve i prosla....tako da eto kao sto kaze koleginica nauciti i to. I jel imaju i za ustavno 2 pitanja,jer ja ona sto sam imala su samo za prvih 5 glava???
MarcusTulliusCicero
Posts: 3963
Joined: 20 Feb 2009, 00:49
Contact:

Ima. Vrati se na početak teme.
Damir89
Posts: 292
Joined: 06 Jul 2009, 22:40

[quote="Nissy"]
[quote="Damir89"]

Samo je jednoj jadnici dao ispitno pitanje koje nema ni na jednom spisku glave V - političke stranke (lekcija nakon zakonodavnog referenduma), pa bi trebalo ubuduće i to učiti, za one koji se još nisu riješili ovog belaja  :o293:
[/quote]

To pitanje-Političke stranke i predstavnička vladavina je postavio više puta...i ja sam bila među tim sretnicima, sreća pa sam naučila prije nego sam ušla u kabinet.... :D
Tako da nemojte preskakati tu lekciju....
[/quote]

Da, da, to je to :)

Sreća nije me to pitao :D krahirao bi.
bojans
Posts: 9
Joined: 11 Mar 2010, 18:00

zna li iko da li će profesor dati rok u martu i za studente kojima je ostalo preko 3 nepoložene glave iz ustava 1
ClEoPaTrA
Posts: 631
Joined: 06 Jul 2009, 00:33

[quote="Endzy_dzy"]
Hehehe...ja sam bila te srece da je na meni isprobao nova pitanja...Kad mi je rekao POLITICKE STRANKE I PREDSTAVNICKA VLADAVINA kabinet mi se okrenuo,ali eto sreca da sam znala,ne bas sve i prosla....tako da eto kao sto kaze koleginica nauciti i to. I jel imaju i za ustavno 2 pitanja,jer ja ona sto sam imala su samo za prvih 5 glava???
[/quote]

To pitanje često pitaa...Prošle godine je i mene pitao stranke...To ništa nije novo.-...
Post Reply

Return to “II godina”