PFSA: Ustavno pravo I

Podforum studenata druge godine Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
zlatokosa
Posts: 421
Joined: 01 Oct 2009, 12:39

[quote="Hasisar"]
Znaci moze se polagati i Ustavno II  :O
[/quote]


Ne moze Ustavno II, samo Ustavno I i to oni koji su polozili najmanje 3 glave....
Hasisar
Posts: 101
Joined: 01 Jun 2009, 14:15

Zahvaljujem  ;(
Hasisar
Posts: 101
Joined: 01 Jun 2009, 14:15

Jel bio danas taj ispit ?
TinkerBeLL
Posts: 340
Joined: 11 Mar 2009, 07:57

[quote="Hasisar"]
Jel bio danas taj ispit ?
[/quote]

Ispit bio i eno odrzava se jos uvijek, ja sad sa ispita...
Profesor dopustao samo da ispitu pristupe ljudi koji su iz Ustavnog I polozili najmanje 3 glave.
Tassa
Posts: 120
Joined: 07 Oct 2009, 15:50

Pa dobro , tako je i rekao da ce biti . :) TB jesi li stagod polozila ??
TinkerBeLL
Posts: 340
Joined: 11 Mar 2009, 07:57

[quote="Tassa"]
Pa dobro , tako je i rekao da ce biti . :) TB jesi li stagod polozila ??
[/quote]

TB danas zavrsila sa Ustavnim I :) Hvala sto me pitas :)
Eh, valja sve jos jednom proci uz Ustavno II...meni je ovo iscrpljujuce uciti...
Breskvica
Posts: 88
Joined: 01 Aug 2009, 19:26

KAKAV JE DANAS BIO PROF.NA ISPITU??RASPOLOZEN ILI..???;(;(I GDJE JE BIO I KOME JAVLJEN DANASNJI GRATIS ROK..KOGA SAM GOD DANAS PITALA SVI SU KAO ODGOVARALI GLAVE IZ USTAVA 2...KAO NIJE DAO USTAV 1???????

EDIT: Posljednje upozorenje. Piši malim slovima! Svaki naredni post napisan velikim slovima će biti obrisan!
Last edited by Breskvica on 11 Mar 2010, 17:53, edited 1 time in total.
TinkerBeLL
Posts: 340
Joined: 11 Mar 2009, 07:57

[quote="Breskvica"]
KAKAV JE DANAS BIO PROF.NA ISPITU??RASPOLOZEN ILI..???;(;(I GDJE JE BIO I KOME JAVLJEN DANASNJI GRATIS ROK..KOGA SAM GOD DANAS PITALA SVI SU KAO ODGOVARALI GLAVE IZ USTAVA 2...KAO NIJE DAO USTAV 1???????
[/quote]

Kolegice, ako vratite stranicu-dvije unazad, vidjet cete da su studenti informaciju kao i datum i sat odrzavanja danasnjeg "gratis" roka, dobili upravo na predavanjima kod profesora Duvnjaka i napisali je bas u ovoj temi, par dana unazad.
Sto se tice drugog pitanja, danas kada su se kupili indexi prije pocetka ispita, prof. je naglasio da ispitu mogu pristupiti samo oni koji polazu Ustavno I i to oni koji su vec polozili najmanje 3 glave. Da li je nekim slucajem doslo do nekih odstupanja od navedenog - ne znam.
unlimited
Posts: 63
Joined: 30 Jun 2009, 20:32

[quote="TinkerBeLL"]
[quote="Tassa"]
Pa dobro , tako je i rekao da ce biti . :) TB jesi li stagod polozila ??
[/quote]

TB danas zavrsila sa Ustavnim I :) Hvala sto me pitas :)
Eh, valja sve jos jednom proci uz Ustavno II...meni je ovo iscrpljujuce uciti...
[/quote]

Drago mi je pa si polozila Ustavno I. Nego, je li profesor promijenio nacin ispitivanja? Pricalo se kako je uhvatio nekidan par osoba da prepisuju, pa me zanima je li jos uvijek ostao isti nacin polaganja ili je nesto izmijenio?
TinkerBeLL
Posts: 340
Joined: 11 Mar 2009, 07:57

[quote="unlimited"]
Nego, je li profesor promijenio nacin ispitivanja? Pricalo se kako je uhvatio nekidan par osoba da prepisuju, pa me zanima je li jos uvijek ostao isti nacin polaganja ili je nesto izmijenio?
[/quote]

Danas je sve bilo isto kao i do sada...Dobijes pitanja i pisi na svoj papir za koncept.
Jedino je jedna kolegica opomenuta sto je profesoru bio sumnjiv njen rokovnik koji joj je sluzio kao oslonac i onda je zamolio da ga odlozi na stranu, a dodao joj neku knjigu sa svog stola da podmetne nju umjesto tog rokovnika.
Znaci - ne podmecite pod koncepte sumnjive notese/rokovnike  :p031:
Last edited by TinkerBeLL on 12 Mar 2010, 13:57, edited 1 time in total.
Post Reply

Return to “II godina”