PFTZ: Finansije i finansijsko pravo

Još malo pa diploma...
Post Reply
Sandra Softic
Posts: 113
Joined: 08 Oct 2009, 16:46

Finansije su odgodjene,ispit je u cet. sad samo ne znam u koliko sati  :S
Lillith
Posts: 211
Joined: 15 Nov 2009, 01:16

[quote="Sandra Softic"]
Finansije su odgodjene,ispit je u cet. sad samo ne znam u koliko sati  :S
[/quote]

I ja sam cula da je odgodjen i da je u cetvrtak u 13 sati... Al provjericu ja to sutra ;)
EdinTZ
Posts: 84
Joined: 29 Aug 2009, 09:03

Tacno je da je pomjeren, tako stoji jutros na oglasnoj.
jelly
Posts: 4
Joined: 02 Feb 2010, 13:43

je li se moze izaci na ispit s starom knjigom s tim sto se dopuni s par lekcija iz nove knjige koje nemaju u staroj(halid konjodzic-vlado sabljic)?je li ko izlalzio na prvi rok?
Nefertiti
Posts: 356
Joined: 01 Oct 2009, 18:04

Mislim da je neophodna nova knjiga, izdanje 2009. s obzirom da se knjige mnogo razlikuju, mnogo toga je izbaceno i novog ubaceno barem po onom kako sam ja uporedjivala. Da li neko zna kada je upis ocjena sa ovog prvog roka? Na oglasnoj tabli ne pise nista pa se nadam da se nece poklopiti sa nekim drugim ispitom iduce sedmice.
Sandra Softic
Posts: 113
Joined: 08 Oct 2009, 16:46

Jel moze neko napisati koja su pitanja bila na prvom roku,prolaznost je skroz mala koliko sam ja vidjela sad ne znam koliko je studenta izaslo na ispit??? I je li toliko strasno,s obzirom na price koje kruze po faxu.
Nefertiti
Posts: 356
Joined: 01 Oct 2009, 18:04

Ass izgleda nije zadovoljna ni brojem studenata koji je izasao na ispit mada je prema mojoj procjeni bilo u prosjeku 100 studenata za prvi dio a oko 30-40 za drugi dio. Dobila sam B grupu pitanja kojih se sjecam su : objasniti klirinšku valutu, fleksibilni devizni tečaj, šta je kotacija, šta je novac po monetaristima, nominalisticka teorija novcane mase, kako se kreira SPV, deflacija, načini kreiranja novca prema bankokratskom modelu. Od 20 pitanja ovih se sjecam, a prema mom misljenju moja grupa je bila teza od grupe A gdje su bila jos laksa i osnovnija pitanja ali eto.
JohnDoe
Posts: 135
Joined: 01 Jul 2009, 16:53

[quote="Nefertiti"]
Ass izgleda nije zadovoljna ni brojem studenata koji je izasao na ispit mada je prema mojoj procjeni bilo u prosjeku 100 studenata za prvi dio a oko 30-40 za drugi dio. Dobila sam B grupu pitanja kojih se sjecam su : objasniti klirinšku valutu, fleksibilni devizni tečaj, šta je kotacija, šta je novac po monetaristima, nominalisticka teorija novcane mase, kako se kreira SPV, deflacija, načini kreiranja novca prema bankokratskom modelu. Od 20 pitanja ovih se sjecam, a prema mom misljenju moja grupa je bila teza od grupe A gdje su bila jos laksa i osnovnija pitanja ali eto.
[/quote]

pa kako cce ljudi izlazit kad je ona napravila da ispit bude tezi nego pravosudni :S
Nefertiti
Posts: 356
Joined: 01 Oct 2009, 18:04

Usmeni ispit za oba ispitna termina je 26.02 u 10h
Husret
Posts: 9
Joined: 05 Mar 2010, 15:53

da li se mora koristiti knjiga koju je profesor Halid Konjhodzic izdao prosle godine???????
Post Reply

Return to “Treća godina”