Studentska služba

Rasprave o aktuelnim događanjima na Pravnom fakultetu Univerziteta u Sarajevu.

Zadovoljni ste radom studentske službe?

Da
71
13%
Ne
459
87%
 
Total votes: 530
aycoola
Posts: 6
Joined: 03 Mar 2010, 23:30

Ma toliko sam bijesan na njih da sam morao  :h035: :mrgreen:
AdiMali
Posts: 171
Joined: 29 Jan 2010, 15:45

zaista su nekad jako arogantni, ali treba im pokazat zube, jer ipak radi se o nasoj buducnosti i nasem postavljanju ka rjesavanju takvih problema, jer se to kao od nas ocekuje nekad kasnije
rajko
Posts: 73
Joined: 12 Sep 2009, 16:32

Što se tiče rada studentske službe o tome bi se moglo pisati.......Besmisleno je da samo rade 2 sata u toku dana a toliko studenta kojima trebaju njihove usluge,a što se tiče telefona mogu ga slobodno isključiti jer neće nikad da se jave,jer sam ja vanredan studnet i često tražim inofrmacije putem tlefona.Nekad znam zvati i po sat vremena a da se ne jave.........
Dzenana88
Posts: 370
Joined: 30 Nov 2009, 22:30

[quote="rajko"]
Što se tiče rada studentske službe o tome bi se moglo pisati.......Besmisleno je da samo rade 2 sata u toku dana a toliko studenta kojima trebaju njihove usluge,a što se tiče telefona mogu ga slobodno isključiti jer neće nikad da se jave,jer sam ja vanredan studnet i često tražim inofrmacije putem tlefona.Nekad znam zvati i po sat vremena a da se ne jave.........
[/quote]

heeeeeeeeeeeej moj Rajko.....tu te potpuno razumijem....ja sam se odrekla tog njihovog telefona....
angie88
Posts: 25
Joined: 23 Feb 2010, 18:20

[quote="rajko"]
Što se tiče rada studentske službe o tome bi se moglo pisati.......Besmisleno je da samo rade 2 sata u toku dana a toliko studenta kojima trebaju njihove usluge,a što se tiče telefona mogu ga slobodno isključiti jer neće nikad da se jave,jer sam ja vanredan studnet i često tražim inofrmacije putem tlefona.Nekad znam zvati i po sat vremena a da se ne jave.........
[/quote]
ma jednom rijecu krajnje bezobrazno...bolje da radi onaj domar,on je bas ljubazan i uvijek nasmijan..dusha od covjeka :f040:
Dzenana88
Posts: 370
Joined: 30 Nov 2009, 22:30

[quote="angie88"]
[quote="rajko"]
Što se tiče rada studentske službe o tome bi se moglo pisati.......Besmisleno je da samo rade 2 sata u toku dana a toliko studenta kojima trebaju njihove usluge,a što se tiče telefona mogu ga slobodno isključiti jer neće nikad da se jave,jer sam ja vanredan studnet i često tražim inofrmacije putem tlefona.Nekad znam zvati i po sat vremena a da se ne jave.........
[/quote]
ma jednom rijecu krajnje bezobrazno...bolje da radi onaj domar,on je bas ljubazan i uvijek nasmijan..dusha od covjeka :f040:
[/quote]

zamisli.ja neki dan otišla....u pola 1......i da nisam uvirila kod onih vrata ne bih ni vidjela da je prozorčić otvoren i da studentska radi......NIGDJE ŽIVE DUŠE,,,,
za 2-3 godine to je prvi put  da nema čak ni prolaznika u hodniku
HellMade
Posts: 28
Joined: 24 Mar 2010, 14:13

[quote="Dama Pikova"]
Nama bi studentska trebala biti zahvalna na osnivanju ovog foruma. Koliko ljudi ne ode na studentsku da se s njima naganjava, jer od nas dobiju odgovor...  :f010:
[/quote]

/agree  :d055:
dinci_75
Posts: 93
Joined: 24 Feb 2009, 14:46

Informacija:
Opet studentska...danas asistentica na klinici iz kp rece da su termini sa junsko/julski rok poslani na studentsku prije 7 dana :| a oni jos nista zvanicno nisu objavili. mislim stvarno... 
Swatch83
Posts: 428
Joined: 27 Sep 2009, 12:47

[quote="dinci_75"]
Informacija:
Opet studentska...danas asistentica na klinici iz kp rece da su termini sa junsko/julski rok poslani na studentsku prije 7 dana :| a oni jos nista zvanicno nisu objavili. mislim stvarno... 
[/quote]
ovo bi se OPET moglo uputiti dekanu kao pitanje,oni se izgleda jos igraju gluhih telefona :c053:
Dzenana88
Posts: 370
Joined: 30 Nov 2009, 22:30

:|
hm
kad se samo sjetim da mi je prije neki dan razgovor s kolegom  (sa drugog  univerziteta) prekinula zvonjava njegovog moba..veli  zovu ga sa studentske službe da ga podsjete da ističu dani za prijavu ispita,......pa ne smijem ni da  spomenem našu prčvarnicu od studentske
Post Reply

Return to “Događanja na fakultetu”