PFSA: Bosansko komparativno pravo

Podforum studenata prve godine Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
Gabrielle
Posts: 1291
Joined: 27 Oct 2009, 21:34

[quote="EMin@"]
[quote="ajla005"]
cula sam da je esej iz ovog predmeta obavezan i da ga je vecina studenata vec prijavila..da li neko zna do kada se mogu prijaviti eseji i u kojem terminu je asistencica u svom kabinetu ?  :f040:
[/quote]

otkud ti to, pa  nismo jos nijedne vjezbe imali  :|
[/quote]

Mene su danas baš isfurali, kao nema više prijava eseja.. :S
Koliko znam, na vježbama se prijavljuju.
Koleeeeeeeeege :h035:
selmicaaa
Posts: 457
Joined: 01 Oct 2009, 22:10

pa tek iduce sedmice cemo saznati o tom eseju iz ovog predmeta
Lisaa
Posts: 5702
Joined: 28 Dec 2009, 10:56

a sto se tice ispita jel se zna kad ce biti I parcijala iz BKP i da li je pouzdano uciti iz ove skripte sto ima ovdje?
bajro
Posts: 106
Joined: 27 Oct 2009, 16:20

Ne zna se tacno kada ce biti parcijala, vjerovatno u aprilu. Za sva pitanja vezana za literaturu, prelsitaj starije  postove. Svaki iduci post na ovaj fazon cu da brisem. :mrgreen:
Lisaa
Posts: 5702
Joined: 28 Dec 2009, 10:56

hahahhahahhahhahahhaha jest lud admin ono za reg xD sad sam vidjela  :woohoo: pa niste objavili jel dostavila sve dokumente? hahahhhahahhahhah  e svasta xD :d045:
Amcho
Posts: 4378
Joined: 12 Nov 2009, 18:39

@Slaatkicaa


Moze li malo manje spama

Hvala lijepa :)
romarock
Posts: 49
Joined: 06 Feb 2010, 15:54

[quote="alenko_sa"]
[quote="romarock"]
[quote="Eternal"]
[quote="Nessa"]
hoce li sad eternal biti ljubomoran zato sto su neki iz prve dobili ocjenu za koju je on morao na uvid? mozda mene sad neko da istuleha  :f010:
[/quote]
Ljubomoran?Zašto bih bio ljubomoran?Meni je drago kad bilo ko od kolega dobije finu ocjenu postignutu svojim radom i trudom.Nije ovo nikakvo takmičenje,šta vam je.
A što se tiče ocjene,pa nisam ja kriv što demonstrator ne zna sabirati i što profesor ne ispunjava datu riječ.To nek ide njima na dušu,ako je imaju.
[/quote]
Nisam upucen sa pojmom demonstrator koji sabira ocjene, ko je to ass. ili neko drugi?
[/quote]
To je ass, a gdje nadje ovaj post koji je postavljen prije 8. mjeseci !! :S
[/quote]
Ma ja kad se uclanim na forum krenem od pocetka da listam temu da nebih postavljao pitanja koja je vec neko drugi pitao a ''demonstrator'' mi je zapeo za oko.
Coco Chanel
Posts: 208
Joined: 02 Feb 2010, 15:44

[quote="slaatkicaa"]
a sto se tice ispita jel se zna kad ce biti I parcijala iz BKP i da li je pouzdano uciti iz ove skripte sto ima ovdje?
[/quote]


Što se tiče skripte iz BKP s bh-pravnika, ja sam je detaljno pregledala i mogu ti reći da fali mnogo lekcija. Išla sam po knjizi i vidjela da su neke lekcije izostavili.
:f040:
MarcusTulliusCicero
Posts: 3963
Joined: 20 Feb 2009, 00:49
Contact:

Tako je. Ta skripta nije kompletna i fali lekcija.
ally mcbeal
Posts: 790
Joined: 20 Jan 2010, 12:23

skripta definitivno nije pouzdana,a sto se tice eseja na vjezbama su formirane grupe od 5 studenata za izradu eseja,s tim da ce temu eseja odrediti asistent iduce sedmice  :d045:
Post Reply

Return to “I godina”