PFSA: Prva godina | Opća diskusija...

Podforum studenata prve godine Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
Jenny1406
Posts: 1671
Joined: 21 Nov 2009, 10:41

[quote="MarcusTulliusCicero"]
U onom hodniku gdje je kabinet prof. Lučića.
[/quote]

HVALA PUNO!!!  :uzdise:
bambi_88
Posts: 355
Joined: 23 Sep 2009, 11:19

people može samo jedna molba... može li mi neko objasniti kako se piše molba dekanu???? :moli: :moli: :dunno:
EMin@
Posts: 215
Joined: 07 Nov 2009, 23:40

[quote="MarcusTulliusCicero"]
U onom hodniku gdje je kabinet prof. Lučića.
[/quote]


hahahahah, na pravu se sve se mjeri prema Lucicu  :biggrinlove:
Alen89
Posts: 2136
Joined: 01 Jul 2009, 13:49

[quote="EMin@"]
[quote="MarcusTulliusCicero"]
U onom hodniku gdje je kabinet prof. Lučića.
[/quote]


hahahahah, na pravu se sve se mjeri prema Lucicu  :biggrinlove:
[/quote]
Centar svijeta !!! ;)
belmaschwarz
Posts: 64
Joined: 24 Feb 2010, 00:16

A jel Aprilski rok trazen samo za Rim Ili i za druge predmete to me zanima Hvala:))
Alen89
Posts: 2136
Joined: 01 Jul 2009, 13:49

[quote="Samrabelma"]
A jel Aprilski rok trazen samo za Rim Ili i za druge predmete to me zanima Hvala:))
[/quote]
Ljudiiiiii, nema APRILSKOG roka za brucose !!! To morate zapamtiti, a sto se tice aprilskog ispita iz rima, to ce mozda profesor dopustiti da se polaze, iako i za to ne vjerujem !! Ali eto, vidjet cemo sve !!!!
Foksi
Posts: 75
Joined: 09 Jan 2010, 19:09

[quote="alenko_sa"]
[quote="Samrabelma"]
A jel Aprilski rok trazen samo za Rim Ili i za druge predmete to me zanima Hvala:))
[/quote]
Ljudiiiiii, nema APRILSKOG roka za brucose !!! To morate zapamtiti, a sto se tice aprilskog ispita iz rima, to ce mozda profesor dopustiti da se polaze, iako i za to ne vjerujem !! Ali eto, vidjet cemo sve !!!!
[/quote] znaaamoo mi da nemamo aprilskog roka..al trazili su samo za rim..ne za ostale predmete xd
ema
Posts: 155
Joined: 16 Sep 2009, 16:25

Da li iko POUZDANO zna da li je taj rok vec odobren? Posto sam cula to jucer, ali se bojim da nije "rekla, kazala"  :kava:
Foksi
Posts: 75
Joined: 09 Jan 2010, 19:09

[quote="ema"]
Da li iko POUZDANO zna da li je taj rok vec odobren? Posto sam cula to jucer, ali se bojim da nije "rekla, kazala"  :kava:
[/quote] e nezz ..treba pitat predstavnike prve godine..oni su fol bili na sastanku sa dekanom trebali bi znati
ema
Posts: 155
Joined: 16 Sep 2009, 16:25

Da, kad bih uopce znala ko su oni, hahahaha.
Ovim putem molim, ako iko od tih predstavnika ovo procita, neka bude fin i napise nam na cemu smo. :D
Vjerujem da ne zanima samo mene. (:
Hvala!  :mrgreen:
Post Reply

Return to “I godina”