PFSA: Krivično procesno pravo I

Podforum studenata treće godine Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
Harvester_of_Sorrow
Posts: 364
Joined: 04 Feb 2010, 14:48

Mnogo hvala svima na informacijama :)
Jean D Arc
Posts: 204
Joined: 29 Sep 2009, 17:30

Molim da mi neko odgovori da li postoji prečišćena verzija (tj.u jednom dijelu) Zakona o KPFBiH ili da isprintam ovako kako je postavljeno u skriptarnici u dva dijela(Zakon+Izmjene i dopune)? Je li to najnovija verzija,nisu vršene nikakve izmjene,pošto mi to ubrzo treba za zadaću iz Izbornog?
pravdadi
Posts: 12
Joined: 31 Oct 2009, 18:02

[quote="Jean D Arc"]
Molim da mi neko odgovori da li postoji prečišćena verzija (tj.u jednom dijelu) Zakona o KPFBiH ili da isprintam ovako kako je postavljeno u skriptarnici u dva dijela(Zakon+Izmjene i dopune)? Je li to najnovija verzija,nisu vršene nikakve izmjene,pošto mi to ubrzo treba za zadaću iz Izbornog?
[/quote]

Stavi svoj e-mail i poslaću Ti integralni prečišćeni tekst.
Dama Pikova
Posts: 965
Joined: 22 Feb 2009, 00:19

Nemojte materijale razmjenjivati mailom. Pošalji na naš mail info@epravo.ba i ja ću postaviti u skriptarnicu pa da svima bude dostupan. Budite kolegijalni.  :d055:
ammmra
Posts: 1
Joined: 26 Feb 2010, 15:28

je li neko danas izlazio iz kpp oko pola 2 je trebalo biti, ako je, je li tesko, kakva je prolaznost i ima li u martu ispita svakog petka iz kpp, hvala  :D :D
Aazraa
Posts: 42
Joined: 21 Aug 2009, 01:25

profesorica je nesto govorila da ce se moci izlaziti svakog petka ..ali je isto spomnjala da joj se obrati mailom ko god zeli to ..
dennxster
Posts: 4
Joined: 01 Mar 2010, 21:38

Meni je drago cuti pozitivne komentare na profesoricu iz KPP buduci da prvi put izlazim i nadam se da cu poloziti :)))
Mrka
Posts: 8
Joined: 30 Nov 2009, 23:18

jel neko u toku,da li prof. Hajrija dozvoljava da se polaze na predavanjima??? i moze li po djelovima se polagati,posto sam propustila test??
Dama Pikova
Posts: 965
Joined: 22 Feb 2009, 00:19

Vjerovatno još ovaj petak, za naredni nisam sigurna jer će uskoro svakako i aprilski rok. Mislim da ne možeš po dijelovima, nego sve odjednom.
amina.pekmez
Posts: 37
Joined: 18 Nov 2009, 19:01

odakle se uci (od koje lekcije)kpp2? tj. trebaju li se uciti cinjenice i dalje iz prve knjige?
Post Reply

Return to “III godina”