PFSA: Komparativna pravna historija

Podforum studenata prve godine Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
Torin
Posts: 98
Joined: 25 Oct 2009, 17:19

[quote="MarcusTulliusCicero"]
Tačno je. Vanredni rade završni ispit od 100 bodova, tako da ne mogu raditi ni seminarski rad ni test.
[/quote]
Pa zar vanredni od ove godine nisu izjednaceni kao i svi ostali studenti? Izgleda da to varira od predmeta do predmeta. Jel bi onda trebalo da taj ispit bude u junu. Jel bi onda trebalo da dodju cetiri pitanja i peto ti pojmovi?
almichak
Posts: 73
Joined: 07 Jan 2010, 14:19

moze li mi neko reci iz cega treba uciti ,iz knjige ili ima neka skripta ?
Alen89
Posts: 2136
Joined: 01 Jul 2009, 13:49

[quote="almichak"]
moze li mi neko reci iz cega treba uciti ,iz knjige ili ima neka skripta ?
[/quote]
Knjiga je sasvim fino napisana i razumljiva. Ja sam ucio iz knjige, ali kolege kazu da je dovoljna i skripta. Pa tako, na tebi je da odlucis iz cega ces uciti !!! :)
almichak
Posts: 73
Joined: 07 Jan 2010, 14:19

[quote="alenko_sa"]
[quote="almichak"]
moze li mi neko reci iz cega treba uciti ,iz knjige ili ima neka skripta ?
[/quote]
Knjiga je sasvim fino napisana i razumljiva. Ja sam ucio iz knjige, ali kolege kazu da je dovoljna i skripta. Pa tako, na tebi je da odlucis iz cega ces uciti !!! :)
[/quote]

hvala  :dunno: :)
EMin@
Posts: 215
Joined: 07 Nov 2009, 23:40

Zna li neko mail prof.Karcica, na web stranici faxa taj dio jos uredjuju :S
nesto kao f.karcic@pfsa.unsa.ba mozda?
i je li on uopste pregleda svoje mailove, znam da neki to rade svake prestupne godine, a meni ipak treba malo ranije  :mrgreen:
Alen89
Posts: 2136
Joined: 01 Jul 2009, 13:49

[quote="EMin@"]
Zna li neko mail prof.Karcica, na web stranici faxa taj dio jos uredjuju :S
nesto kao f.karcic@pfsa.unsa.ba mozda?
i je li on uopste pregleda svoje mailove, znam da neki to rade svake prestupne godine, a meni ipak treba malo ranije  :mrgreen:
[/quote]
Prof. dr Fikret Karčić, redovni profesor na predmetu "Opća historija države i prava",
e-mail: f.karcic@pfsa.unsa.ba

Profesor ce ti odgovoriti na mail. Dont worry !!!
Alermanjo
Posts: 70
Joined: 28 Aug 2009, 02:06

Obzirom da nisam bio jučer na fakultetu, a čuo sam da su neki prijavljivali eseje, interesuje me mogu li se prijaviti preko mail-a ili u nekom drugom terminu?
hare_krishna
Posts: 659
Joined: 11 Oct 2009, 21:05

Nisam ni ja bio na faxu taj dan kad su neki uzimali eseje ali koliko sam shvatio oni kojima je prof. u ponedjeljak dao temu za esej- odgovaraju kod njega i mogu dobiti max. 30 bodova a oni koji jos nisu prijavili esej mogu ga prijaviti na vjezbama kod ass. i kod nje odg te mogu dobiti max. 20 bodova.
Neka neko ispravi ako nisam dobro shvatio. Vozdrica!
Veki
Posts: 82
Joined: 24 Dec 2009, 20:41

[quote="EMin@"]
Zna li neko mail prof.Karcica, na web stranici faxa taj dio jos uredjuju :S
nesto kao f.karcic@pfsa.unsa.ba mozda?
i je li on uopste pregleda svoje mailove, znam da neki to rade svake prestupne godine, a meni ipak treba malo ranije  :mrgreen:
[/quote]

Profesor je na casu rekao da mu cesto dolazi previse poruka pa ih ne stigne sve procitati te ako neko treba na konsultacije ili sl da mu doce licno a ne preko e-maila! Pozz
ally mcbeal
Posts: 790
Joined: 20 Jan 2010, 12:23

koliko je bitan esej,jer je ass. navela toliko pravila oko njegove izrade tako da ne znam da li mi se isplati?je li stvarno neophodno 5 knjiga za svaku temu,gdje to da sve nadjem?!
Post Reply

Return to “I godina”