PFSA: Prva godina | Opća diskusija...

Podforum studenata prve godine Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
Lissa
Posts: 194
Joined: 07 Sep 2009, 13:57

ljudi ako drugi semestar pocinje 15.2. pa gdje nam je  raspored.. kad dolazimo (mislim u koliko sati), kod koga imamo predavanje??/ ccc na str faxa jos uvijek stari raspored predavanja... bas su aktivni sa mijenjanjem... mozda do kraja juna i stave za ljetni semestar njima je jos zima...  :dunno:
vecaveca
Posts: 694
Joined: 29 Sep 2009, 16:53

[quote="Lissa"]
ljudi ako drugi semestar pocinje 15.2. pa gdje nam je  raspored.. kad dolazimo (mislim u koliko sati), kod koga imamo predavanje??/ ccc na str faxa jos uvijek stari raspored predavanja... bas su aktivni sa mijenjanjem... mozda do kraja juna i stave za ljetni semestar njima je jos zima...  :dunno:
[/quote]
Ma saznat ces Melisa kada tada :)))
barak
Posts: 145
Joined: 11 Nov 2009, 20:11

[quote="Lissa"]
ljudi ako drugi semestar pocinje 15.2. pa gdje nam je  raspored.. kad dolazimo (mislim u koliko sati), kod koga imamo predavanje??/ ccc na str faxa jos uvijek stari raspored predavanja... bas su aktivni sa mijenjanjem... mozda do kraja juna i stave za ljetni semestar njima je jos zima...  :dunno:
[/quote]

rasporeda na faxu nema, a nema ni na nettu!!!!!!

izmijenjena je stranica pfsa i sada nema skoro nista, tako da ce nam najvjerovatnije jedino preostat da odemo u pon u 9 ujutro, kao i na prvom semestru  :S
Amcho
Posts: 4378
Joined: 12 Nov 2009, 18:39

Evo da vam saopstim dobro ili losu vijest kako ko hoce  :) :)


Danas nam je ass. iz sociologije fino pojasnila,na junsko-julskom ispitnom roku imamo pravo izaci samo jednom na ispite iz I semestra,a ne dva puta kako smo mi vecina mislili :) :)
DE_integro_ED
Posts: 225
Joined: 07 Sep 2009, 01:35

[quote="Amcho"]
Evo da vam saopstim dobro ili losu vijest kako ko hoce  :) :)


Danas nam je ass. iz sociologije fino pojasnila,na junsko-julskom ispitnom roku imamo pravo izaci samo jednom na ispite iz I semestra,a ne dva puta kako smo mi vecina mislili :) :)
[/quote]

E mozes mi objasniti ...

Ja recimo Rim nisam nikako izlazila, tek cu u Junu .. Hoces reci da mogu jos samo u Junu i nikad vise LOL Da nije prestrogo tooo  :S
M.Y.A.
Posts: 242
Joined: 25 Dec 2009, 17:11

[quote="Amcho"]
Evo da vam saopstim dobro ili losu vijest kako ko hoce  :) :)


Danas nam je ass. iz sociologije fino pojasnila,na junsko-julskom ispitnom roku imamo pravo izaci samo jednom na ispite iz I semestra,a ne dva puta kako smo mi vecina mislili :) :)
[/quote]


Eh upravo to.:S
Kao tako je valjda za svaki predmet..(?)
Al' mene konkretno zanima Rim, buduci da je Irena rekla da sve ono sto vazi za ostale predmete, ne vazi za Rim..
Ako neko zna pouzdano, odg. bi bio od velike pomoci. (:
Amcho
Posts: 4378
Joined: 12 Nov 2009, 18:39

[quote="DE_integro_ED"]
[quote="Amcho"]
Evo da vam saopstim dobro ili losu vijest kako ko hoce  :) :)


Danas nam je ass. iz sociologije fino pojasnila,na junsko-julskom ispitnom roku imamo pravo izaci samo jednom na ispite iz I semestra,a ne dva puta kako smo mi vecina mislili :) :)
[/quote]

E mozes mi objasniti ...

Ja recimo Rim nisam nikako izlazila, tek cu u Junu .. Hoces reci da mogu jos samo u Junu i nikad vise LOL Da nije prestrogo tooo  :S
[/quote]

Hocu reci da mozes izaci Rim samo jednom u junsko-julskom ispitnom roku i onda jos jedanput u septembru i to je to :) :)

Znaci imas 2 sanse da polozis Rim osim ako nam ne bude dat Aprilski rok samo za Rim :)
Alem
Posts: 91
Joined: 02 Oct 2009, 23:50

a kume znas da ce nam dati,malosutra
Amcho
Posts: 4378
Joined: 12 Nov 2009, 18:39

[quote="Alem"]
a kume znas da ce nam dati,malosutra
[/quote]

Jarane velika je vjerovatnoca da cemo dobiti ako nista Rim da izadjemo u Aprilu jer ipak je tezak predmet :) ,jer iskreno gledajuci 4 termina su mala sansa da svi poloze i ociste I god.

A i mislim da 99% studenata bi zeljelo samo da mogu na Rim izaci u Aprilu,za ostale im nije bitno :)
Judge Man
Posts: 415
Joined: 19 Oct 2009, 21:08

Pa eto, ako nista, nek bar bude za Rim aprilski, jer fkt ako ne bude, valja cekat do Juna da se opet polaze, i ko zna kako ce biti sa ovim ostalim predmetima sto dolaze :/ .
Post Reply

Return to “I godina”