PFSA: Institucije rimskog prava

Podforum studenata prve godine Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
MarcusTulliusCicero
Posts: 3963
Joined: 20 Feb 2009, 00:49
Contact:

Šta vam je ba ljudi, kakvo prepisivanje na ovom predmetu... Rimsko pravo je temelj vašeg daljnjeg obrazovanja.
barak
Posts: 145
Joined: 11 Nov 2009, 20:11

[quote="Dorian.Gray"]
[quote="barak"]
e ljudi sada gledam ove termine, i vidim da je usmeni 12-tog, da li postoji neka prijava za izlaz usmeno ili se samo pojavim, posto sam izlazio u januaru pismeno i pao. takodje da naglasim da izlazim samo prvu parcijalu!!!!

da li je moguce da izadjem usmeno???
[/quote]

zar nije 11.og ? gdje si procitao da je 12og ?  :|

I ja sam januar pismeno izlazio ( i pao ) i sad sam kanio izaci usmeno , isto prvu parcijalu , samo se pojaviti ko sto rece ( kao i mojih jos par poznanika , sve ful kul )  :kava: ali s obzirom da sam mislio da je i usmeni 11og , prije 10 minuta sam odlucio da necu ni izici , kad ulazim na ovaj forum kad ti ! changes everything
[/quote]

zao mi je jarane, ja sam se zezno, 11-tog je ispit

sry


al nemoj odustajat, uci iz one skripte, pa taman da nisi do sada nista ucio opet imas sanse da stignes
Last edited by barak on 09 Feb 2010, 15:06, edited 1 time in total.
tvoj idol
Posts: 238
Joined: 18 Jun 2009, 22:25

Čekaj sad, komisijski je 17tog ?
Čisto da ne bude hvatanja za glavu  :mrgreen:
a3pa
Posts: 299
Joined: 12 Oct 2009, 13:58

znam da je temelj,nisam ja planirala prepisat,nisam sposobna za to,nego me zanima sto niko ne pokusava
barak
Posts: 145
Joined: 11 Nov 2009, 20:11

[quote="tvoj idol"]
Čekaj sad, komisijski je 17tog ?
Čisto da ne bude hvatanja za glavu  :mrgreen:
[/quote]


http://www.pfsa.unsa.ba/files/termini/T ... godina.pdf

evo ovdje imas termine za sve, a 17-tog ti je komisijski, nemoras se hvatat za glavu
Dorian.Gray
Posts: 192
Joined: 03 Feb 2010, 01:12

Ucio sam jaa...  :kava: , al je meni stvarno mrsko , ono mrsko mi je i zivjeti ovih dana , sav sam ...  :e015:

Cekam ja da vidim da nam nece slucajno uglaviti aprilski rok , ako ne onda 1. parcijalu u junu , 2. u julu . If possible , jer nekako , odgovarati cijelu knjigu integralno mi je :suicide: .

Sretno vama koji odgpovarate- polagate u cetvrtkak  =D
saca
Posts: 322
Joined: 12 Nov 2009, 18:06

joj kolege,ja se izvinjavam na prethodno postavljenom pitanju na ovoj temi,ono za prenošenje ispita...trebala sam to napisati na temi "opća diskusija" :S sorry još jednom :P
barak
Posts: 145
Joined: 11 Nov 2009, 20:11

[quote="a3pa"]
znam da je temelj,nisam ja planirala prepisat,nisam sposobna za to,nego me zanima sto niko ne pokusava
[/quote]

previse rizicno,

neisplati se da te diskvalifikuju, pogotovo iz rima!!!

zamisli da ostanes bez junsko/julskog roka  :S :S
Gabrielle
Posts: 1291
Joined: 27 Oct 2009, 21:34

[quote="Amcho"]
E da vas pitam za ovo

Koleginica mi je danas rekla,da je Irena rekla na vjezbama sljedece: "Ko ne izadje u januaru na ispit,pa makar i reda radi,da nema pravo izaci u februaru,odnosno da je februar samo poporavni za one sto nisu polozili u januaru"

Koleginica mi rece da je dobro to cula i da je Irena ponovila 3x

Jel to moguce? :D
[/quote]

Jel ovo stvarno istina? Iako smo prijavili ispit, i nismo izašli u januaru, NE možemo u februaru?!  ;( :|
Nina Iris
Posts: 222
Joined: 24 Sep 2009, 10:55

[quote="Gabrielle"]
[quote="Amcho"]
E da vas pitam za ovo

Koleginica mi je danas rekla,da je Irena rekla na vjezbama sljedece: "Ko ne izadje u januaru na ispit,pa makar i reda radi,da nema pravo izaci u februaru,odnosno da je februar samo poporavni za one sto nisu polozili u januaru"

Koleginica mi rece da je dobro to cula i da je Irena ponovila 3x

Jel to moguce? :D
[/quote]

Jel ovo stvarno istina? Iako smo prijavili ispit, i nismo izašli u januaru, NE možemo u februaru?!  ;( :|
[/quote]Da, istina je.. Februar je popravni rok za one koji su izasli u januaru i nisu polozili.
Post Reply

Return to “I godina”